Masaüstü PC İçin Masa Tavsiyesi

Makaleler
18
Yer
İzmir
Aşağıya fotoğrafını koyduğum masa çarşamba günü BİM'e gelecekmiş. Şu anda katlanabilir masa kullanıyorum ve ergonomik değil. Odamdaki diğer mobilyalar (kütüphane, dolap vb.) akçaağaç ceviz rengi arasında bir renk. Bu masayı alayım mı, yoksa özel masa mı yaptırayım? Yaptırırsam ne kadara patlar? Önerilerinize açığım.
605_buyuk_543X467_masa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıya fotoğrafını koyduğum masa çarşamba günü BİM'e gelecekmiş. Şu anda katlanabilir masa kullanıyorum ve ergonomik değil. Odamdaki diğer mobilyalar (kütüphane, dolap vb.) akçaağaç ceviz rengi arasında bir renk. Bu masayı alayım mı, yoksa özel masa mı yaptırayım? Yaptırırsam ne kadara patlar? Önerilerinize açığım.
Eki Görüntüle 624087
Böyle bir masa yaptırmaya kalkıştım 650 lira fiyat çıkardı adam. Bu masayı alırsın iyi olur ama sabah 7 gibi gidip önünde bekle yoksa alamazsın.

Her ne kadar yukarıda paylaştığınız masa boyanıp istediğiniz kıvama gelebilecek olsa da ben ileride yaşınız büyüdükçe sizi rahatsız eder düşüncesindeyim.
Buket Lüx Çalışma Masası linkteki ürünü kendim görmedim kalitesini bilmiyorum ama yorumlarına bakarak bir fikir edinebilirsiniz. Bu paylaştığım 150 cm genişliğinde olan.
Birde Bofigo olarak 120 cm olanı var.
Ben mobilyalarımı kendim yaptığım için ihtiyaç duymadım ama son ana kadar 150 cm olanı alıp geçerim diye düşünüyordum.

Yani 600 küsür değerlendirmeden 3.8 puan almış bilemedim ki. Dediğim gibi benim elimden geldiği için o veya bu şekilde o masayı taş gibi yaparım ama bazı yorumlarda vidaları tam sıkılmadığı için zayı kalıyor gibi bir şeyler okudum.
Weblonya olarakta bir tane var 120 cm yeterli olacaksa. 2000 değerlendirmede 4.1 almış.
Bu tarzlar benim hoşuma gidiyor sade diye ama bunlarla sınırlı kalmak zorunda değilsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı