Masaüstü PC vs PlayStation 4

Sanixel

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Başlıkta da gördüğünüz konu hakkında kafamda soru işaretleri var. Monitör dahil PlayStation ayarında sistem 24K. PS4 Max 13K. Bu açıdan çok avantajlı ama her oyunun parayla olması büyük bir dezavantaj (belki uyarı alırım diye tam söyleyemiyorum bilgisayarın avantajını siz anladınız). Tüm bunları dikkate alarak cevaplarsanız sevinirim.

Selam. Başlıkta da gördüğünüz konu hakkında kafamda soru işaretleri var. Monitör dahil PlayStation ayarında sistem 24K. PS4 Max 13K. Bu açıdan çok avantajlı ama her oyunun parayla olması büyük bir dezavantaj (belki uyarı alırım diye tam söyleyemiyorum bilgisayarın avantajını siz anladınız). Tüm bunları dikkate alarak cevaplarsanız sevinirim.

Hocam bilgisayar öneririm PlayStation oyunları çok pahalı oldu ayrıca bana göre bilgisayar daha avantajlı.

Kullanılabilirlik açısından her türlü masaüstü. Ps4 oyunlarının tamamına yakınını bilgisayardan oynayabilirsiniz. Fakat bilgisayar işi olduğunda ps4ten halledemezsiniz. Eğer iş görecek bilgisayar varsa PS düşünülebilir onun dışında %100 masaüstü.

13kya zaten 2060lı sistem alınıyor ps ile pc karşılaştırılamaz ps sadece konsol performans olarak pc başka işler yapabilirsin
13k'ya RX 6700'lü sistem alınıyor(du). Hala 13.5k'ya 6700 sistem satılıyor olması lazım bu arada. Donanım Arşivi sistemi de 2060'lı bir sistemi 9 bin civarına toplamıştı yakın zamanda. 9 bin.

2060 da PS4'ün çok daha ilerisinde bir GPU zaten, dediğimde ters bir şey yok yani. PS ile PC gayet de karşılaştırılır, niye karşılaştırılmasın? Hele 9 yıllık bir konsol her halükarda karşılaştırılır. 30 FPS oyun oynatmak harici bir meziyeti yok PS4'ün.

Geri
Yukarı