Masaüstü vs dizüstü

mavi beyaz

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben bilgisayar almak istiyorum. Fakat ne alıcağıma karar veremedim. Seneye 12. sınıfa başlayacağım. Üniversite için farklı şehre gidersem ya da köye filan gidersek masaüstünü taşıyamam. Fakat donanım olarak da dizüstü daha zayıf. Karar veremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Ben bilgisayar almak istiyorum. Fakat ne alıcağıma karar veremedim. Seneye 12. sınıfa başlayacağım. Üniversite için farklı şehre gidersem ya da köye filan gidersek masaüstünü taşıyamam. Fakat donanım olarak da dizüstü daha zayıf. Karar veremedim.

Zor bir karar, eğer laptop alacak olursan alttakini alma rtx 3050 kartlı modellere yönel.

all in one al kasası monitörün arkasında masaüstü gibi düşünebilirsin tek fiş kablosuyla çalışıyor ısınma sorunu çok sağlam oyun oynamazsan hiç yok ben kullanıyorum modeli farkeder tabiki ama gayet kullanışlı ver portatif monitör olarakta kullanabiliyorsun

FPS için masaüstü tabii ki de daha iyi seyahat ediyosanız veya yurt dışına çıkıyosanız laptop tabii ki de daha iyi ama benim bir önerim var laptop için illa laptop kullanacağım diyosanız Asus Tuf Gaming F15 11.Nesil Core i5 Notebook fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, Asus Tuf Gaming F15 11.Nesil Core i5 Notebook en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da yorumlarada bakın iyi bir laptop.

GTX 1650'den bile kötü olan 2050 kartımı öneriyorsun?

Geri
Yukarı