Masaüstü vs dizüstü

mr.74

Centipat
Daha fazla  
Sizce hangisi demeden önce açıklayayım. Ben de masaüstünün çok daha iyi olduğunu biliyorum ama seneye üniversiteye alıp götüremem ve bana kalırsa dizüstünün tek artısı alıp yanında götürebilmek. Şimdi 1 yıl masaüstünü kullansam ve sonra da yıllarca işimi görecek ama laptop 3-4 yıla değişmesi gerekecek. Nasıl yapsam karar veremedim eşit ağırlıkdan sınava girerim ve hadi iyi bir bölüm tutturduk diyelim o zaman laptop gerekecek o zaman ne yapacağım? Şahsen yapabilirsem masaüstü ve ortalama bir dizüstü almayı düşünüyorum ama bu biraz zor ikisini bir almak. Hadi diyelim aldım mantıklı mı? Yani dizüstü alsam 1 yıl kutusunda dursa nedeni bilirsiniz seneye 3-5 katı artar o yüzden böyle bir şey düşünüyorum sizce mantıklı mı? Yoksa masaüstü yerine dizüstü mü almalıyım? Ya da mecbur alamazsam seneye üniversiteye gitmeden 1 laptop mu almak mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite zamanı evde kalacaksan bence masaüstü mantıklı ama özel yurt ya da KYK yurdunda kalacaksan mecbur laptop alınmalı.

Üniversite zamanı evde kalacaksan bence masaüstü mantıklı ama özel yurt ya da KYK yurdunda kalacaksan mecbur laptop alınmalı.
Ya şimdi masaüstü ve ortalama 1 laptop mu alsam çünkü daha bölüm belli değil bölüme göre bir laptop almak daha doğru olur sanırım yada şimdilik laptop beklese mi? Ama o zaman da laptop fiyatı 3-5 kat artar.

Bence 1 laptop alın işinizi görecektir.
Şimdi sadece laptop mu alayım? Büyük ihtimalle seneye başka şehre giderim o yönden laptop mantıklı ama şimdi bir masaüstü alıp laptopu bekletip kazandığım bölüme göre bir laptop mu alsam?

Şu fiyatlar olması gerektiği gibi kalsa ve ikide birde artmasa laptopu bekletip almak daha mantıklı ama malum her gün zam o zamanda alamam ki o yüzden böyle iki arada bir derede kaldım. Fikirlerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı