Masaüstü vs Dizüstü

Bu sistemi de alabilirsiniz. 1080p en ucuz monitörü seçtim. Fiyat 2621 Tl

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    86,5 KB · Görüntüleme: 222
Herkese teşekkür ederim üşenmeyip yorum attığınız için. Ama bir sorum var bilgisayarcıdan toplanırmı sistem tanıdık 5-10 yıldır orada.

Monitör göremedim arkadaşa monitörde gerek herhalde.

Zaten yazdım ben monitörsüz diye. Eğer monitöre çok bütçe çıkartamıyorsanız ekran kartını 4GB yerine 2 GB alın, o da gayet iyidir. Bu arada Sinerji'den toplarsanız sistemi bu fiyata gelir, ve eğer isterseniz toplayıp gönderiyorlar. Sadece işletim sistemini siz yüklüyorsunuz. Sakın tanıdık bilgisayarcı vs. bakkal yerlere toplatmayın. Ben araştırırken 2700 TL'lik sisteme GT 730 koyanlar gördüm. Eğer bu sistemi almaya karar verdiyseniz, monitörü de söyleyin, daha detaylı yardımcı olayım ben.

Herkese teşekkür ederim üşenmeyip yorum attığınız için. Ama bir sorum var bilgisayarcıdan toplanırmı sistem tanıdık 5-10 yıldır orada.
Eğer bilgisayarcı burada tavsiye edilen parçaların aynılarını toplayacaksa olur, ama işte daha ucuza ben sana farklı parçalarla daha iyi bilgisayar yaparım gibi şeyler derse o bilgisayarcı forumdaki tabiriyle "bakkal" olabilir. Bu "bakkal" dediğimiz bilgisayarcılar çoğu zaman kar etmek için insanları kazıklarlar.

Gittim bilgisayarcıya kaliteli biryerdi. Topladım bilgisayarı. Bitti windows yükleyelimmi dediler para karşılığında. Hayır dedim size güvendim. :D Windows için yeni konu açıyımmı ?
Topladığım sistem: R9 380 4G
İ5 4460
H97-Pc mate
WD 1 TB
Cooler Master 500w
8 gb Corsair bellek
Lg 25" monitör

Güzel bir sistem olmuş güle güle kullanın.
Yeni konu açmanıza gerek yok, Windows 10 başlığında Windows 10 kurulumu için gerekli olan her şey mevcut.
İyi forumlar :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı