Masaüstü vs. laptop

Bu sistem olur hocam. 3 fanlı modeller gayet iyi soğutmaya sahip sadece 2 fanlı modeller ısınma sorunlu. Gayet güzel sistem dizmişler bence alınabilir.
Hocam dun dedigimiz sistemde amd ryzen 5 vardi hunda i7 10700 f var hangisi daha iyi işlemci? Bide burda biraz işlemciden kısmışlar gibi sıkıntı çıkarır mı? Fiyati uygun çünkü baska yerlerde bu fiyata rtx2060 veriyorlar
Hocam dun dedigimiz sistemde amd ryzen 5 vardi hunda i7 10700 f var hangisi daha iyi işlemci? Bide burda biraz işlemciden kısmışlar gibi sıkıntı çıkarır mı? Fiyati uygun çünkü baska yerlerde bu fiyata rtx2060 veriyorlar
Bir de ozellestirmeden 1tb eklemeyi düşünüyorum. 1500 tlye de sistemle beraber 24 inch aoc 144hz 1ms ekran var o da iyi midir

Hocam dun dediğimiz sistemde AMD Ryzen 5 vardı bun da i7 10700 F var hangisi daha iyi işlemci? Bir de burada biraz işlemciden kısmışlar gibi sıkıntı çıkarır mı? Fiyatı uygun çünkü başka yerlerde bu fiyata RTX2060 veriyorlar.

Hocam işlemci AMD Ryzen 5 3600'den çok daha güçlü bir işlemci. Ryzen 5 3600 6 çekirdek, 12 iş parçacığı varken i7 10700F ise 8 çekirdek, 16 iş parçacığı. Aynı zamanda Ryzen 5 3600 4.2GHz en yüksek hız iken i7 10700F de ise 4.8GHz yani işlemci olarak çok daha iyi. Bir yerden kısma yok.

Bir de özelleştirmede 1TB eklemeyi düşünüyorum. 1500 TL'ye de sistemle beraber 24 inç AOC 144Hz 1ms ekran var o da iyi midir?

Monitör olarak kaliteli markadır AOC firması, üzmez sizi hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bunun dışında eğer depolama bana yetmez derseniz 1TB HDD alabilirsiniz. Bu tamamen kişisel bir tercih ancak SSD kesin şart çünkü sistem hızlı çalışması için SSD şart hocam.

Hocam işlemci AMD Ryzen 5 3600'den çok daha güçlü bir işlemci. Ryzen 5 3600 6 çekirdek, 12 iş parçacığı varken i7 10700F ise 8 çekirdek, 16 iş parçacığı. Aynı zamanda Ryzen 5 3600 4.2GHz en yüksek hız iken i7 10700F de ise 4.8GHz yani işlemci olarak çok daha iyi. Bir yerden kısma yok.

Monitör olarak kaliteli markadır AOC firması, üzmez sizi hocam gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Bunun dışında eğer depolama bana yetmez derseniz 1TB HDD alabilirsiniz. Bu tamamen kişisel bir tercih ancak SSD kesin şart çünkü sistem hızlı çalışması için SSD şart hocam.
500 gb ssd var üstünde 1 tb de ekletip alicam hocam. Şu banka parayı geçse bi bu sistemi de kaçırırsam daha da yok suan bu fiyatlara

500 gb ssd var üstünde 1 tb de ekletip alicam hocam. Şu banka parayı geçse bi bu sistemi de kaçırırsam daha da yok suan bu fiyatlara
1100 tl kalıyor klavye mouse kulaklik cok rahat çıkar zaten
Hocam bir an önce alın yoksa fiyatı artabilir.
Evet hocam dolar artıyor yakında bunu bırakın rtx2060 ı bile alamayiz bu fiyatlara. Banka 7 güne para gecicek dedi 5 gun oldu bekliyorum sabırla

1100 TL kalıyor klavye mouse kulaklık çok rahat çıkar zaten.

Evet hocam dolar artıyor yakında bunu bırakın RTX2060'ı bile alamayız bu fiyatlara. Banka 7 güne para geçecek dedi 5 gün oldu bekliyorum sabırla.

Hocam bence kaçırmayın yoksa gider yani zaten toplama artık yapılmıyor. Yeni yapılan anlaşma ile içerik toplayıcılar (Sinerji, GameGaraj, ütopya vb.) tekli ekran kartı satışı yapmıyor ne yazık ki. Bence bir şekilde alın bu sistemi. Yani fikir vermek gibi olmasın ancak başka bir akrabanız falan var ise onun üzerinden alın sonra parayı ona verin diyebilirim. Başka aklıma bir fikir gelmiyor ne yazık ki.

Hocam bence kaçırmayın yoksa gider yani zaten toplama artık yapılmıyor. Yeni yapılan anlaşma ile içerik toplayıcılar (Sinerji, GameGaraj, ütopya vb.) tekli ekran kartı satışı yapmıyor ne yazık ki. Bence bir şekilde alın bu sistemi. Yani fikir vermek gibi olmasın ancak başka bir akrabanız falan var ise onun üzerinden alın sonra parayı ona verin diyebilirim. Başka aklıma bir fikir gelmiyor ne yazık ki.
Sagolun hocam çok yardimci oldunuz sabah ilk is bankaya gidicem halletmeye calısıcam 10dk da bir girip bakiyorum kasa duruyor mu diye inşallah nasibimde varsa alicam.
Hocam siparişi verdim çok şükür hayirlisi olsun. Sagolun hersey icin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı