Masaüstü vs. laptop

İkinci el temizinden al. Olmazsa da düşük iyi modellerden al.
Dostum sen biraz garip bir arkadaşsın. Önce Monster için "çok iyi bir markadır" tanımlamasında bulunuyorsun. Sonra gidip bu piyasada sadece RTX 3060 ekran kartı 10.000 TL gibi bir fiyattan satılıyorken sen "toplama bilgisayar öneririm diyorsun" ve yetinmiyorsun bir de "ikinci el temiz topla diyorsun". Ben zaten yukarıda "sıfır" 11.625 TL RTX 3060 sistem önermiş iken senin bu tür bir yorumda bulunman zaten senin bir "trol" yada ciddi manada "bilgisiz" bir arkadaş olduğunu gösteriyor. Lütfen bilmediğin konularda yorum yapma. Çünkü "trol" durumuna düşüyorsun. İyi forumlar, saygılar.

Dostum sen biraz garip bir arkadaşsın. Önce Monster için "çok iyi bir markadır" tanımlamasında bulunuyorsun. Sonra gidip bu piyasada sadece RTX 3060 ekran kartı 10.000 TL gibi bir fiyattan satılıyorken sen "toplama bilgisayar öneririm diyorsun" ve yetinmiyorsun bir de "ikinci el temiz topla diyorsun". Ben zaten yukarıda "sıfır" 11.625 TL RTX 3060 sistem önermiş iken senin bu tür bir yorumda bulunman zaten senin bir "trol" ya da ciddi manada "bilgisiz" bir arkadaş olduğunu gösteriyor. Lütfen bilmediğin konularda yorum yapma. Çünkü "trol" durumuna düşüyorsun. İyi forumlar, saygılar.

Ne diyorsun ya sen ben bir PC toplamış olarak söylüyorum ki arkadaşa yardım etmek için. Amacım da trol falan değil insanlara yardım etmek.

Ne diyorsun ya sen ben bir PC toplamış olarak söylüyorum ki arkadaşa yardım etmek için. Amacım da trol falan değil insanlara yardım etmek.
O zaman bana benim önerdiğimden daha iyi (fiyatı biraz aşabilirsin mesela 13.000 TL bütçe ile) ve içinde RTX 3060 veya eş değer bir kart, İntel Core İ5 10400F yada eş değer işlemci bulunan bir bilgisayar toplar mısın? Ancak "sıfır" olsun lütfen.

Sende o zaman sorma git al kim yardım etti ki kendi ağzınla söylüyorsun.
Ben ettim mesela yardım? Önerdiğim sistemden daha iyi yada eş değer olacak şekilde bir öneri bekliyorum senden. Şartları yukarıda ki mesajımda bahsetmiştim. Aşağıya alıntıladım bakabilirsin:

O zaman bana benim önerdiğimden daha iyi (fiyatı biraz aşabilirsin mesela 13.000 TL bütçe ile) ve içinde RTX 3060 veya eş değer bir kart, İntel Core İ5 10400F yada eş değer işlemci bulunan bir bilgisayar toplar mısın? Ancak "sıfır" olsun lütfen.

O zaman bana benim önerdiğimden daha iyi (fiyatı biraz aşabilirsin mesela 13.000 TL bütçe ile) ve içinde RTX 3060 veya eş değer bir kart, Intel Core i5 10400F ya da eş değer işlemci bulunan bir bilgisayar toplar mısın? Ancak "sıfır" olsun lütfen.

Ben söylüyorum ki bütçeniz varsa sıfır toplayın. Ama eğer çok pahalı diyorsanız gidin benim gibi iyi temiz ikinci el toplayın. Daha da bütçeniz varsa laptop alın diyorum.

Geri
Yukarı