Masaüstü yerine dizüstü bilgisayar almak hata mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
Sa ben Gaming laptop yerine masaüstü hazır sistem alacaktım herkes taşıyamazsın laptop daha avantajlı falan dedi. En sonunda onlara uyup aldım şu an çok pişmanım.
Sizce de laptop daha mı iyi? Ben masaüstü istiyordum.
Laptop: Excalibur G770 1TB 16 GB RAM RTX3050 ekran kartı 60Hz ekran Intel Core i7 11.nesil
Sizce de pişman olmalı mıyım?

Sa ben Gaming laptop yerine masaüstü hazır sistem alacaktım herkes taşıyamazsın laptop daha avantajlı falan dedi. En sonunda onlara uyup aldım şu an çok pişmanım.
Laptop: Excalibur G770 1TB 16 GB RAM RTX3050 ekran kartı 60Hz ekran Intel Core i7 11.nesil

Bence 60 Hz aldığına pişman olmalısın.

Çok seyahat eden birisi isen laptop pişmanlık değil. Ama sürekli sabit bir yerde kullanıyorsan pişmanlık olabilir.

Pişman olup olmamayı şimdiden karar veremezsin. Dizüstünün artıları varken eksileri de var.

Bence laptop almak pişmanlıktır. Tabii işiniz bilgisayarsa ve taşımanız gerekiyorsa pişmanlık değildir.

Laptop pişman etmez ama Casper eder. Üstüne bir soğuk su için derim.

Casper, geçmiş olsun.

Onun yerine aynı özelliklerde bir TUF Gaming alsaydın pişman etmezdi.
Casperden neden nefret ediyorsunuz benim birçok tanıdığım var onlarda başka modellerini kullanıyor gayet memnun ama asus tuf gaming tabiki daha kaliteli

Herkesin kendi zevki. Kendi istediğin şeyi almak yerine neden başkalarına uyuyorsun o da ayrı bir mesele. Masaüstü almak isteyip laptop aldıysan pişman olursun herhalde. Ayrıca casper almışsın. Seni üzmek istemem ama 2 kat pişman olacaksın gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı