Masaüstünden Dizüstüne Geçmek Mantıklı mı?

Sizce Hangisi

• Şimdiki sistemle devam.

Oy: 17 81,0%
  • Dizüstüne geç.

Oy: 4 19,0%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Herkese cevapları için teşekkürler.
Elimdeki sistemi satıp(eğer satabilirsem tabi) ileride dizüstü almaya karar verdim.
Burada konu açın belki satın alan olur.
Tam tersine senin dediğin mantıksız. Doların yükseleceğini nereden biliyorsun? Arkadaşımız belki sizi dinleyecek dolar düşünce zarar edecek? Ben işimi şansa bırakmazdım yazdığım cevap da bu doğrultuda. Yani her konuya yardım etmek için boş yorum yapmayın anladık yardım etmeyi seviyorsunuz. Konu sahibi zaten dediğimin mantıklı olduğunu söyledi. Verdiğim cevaba kafidir.
Arkadaşım dolar şu an 4,91 oldu. Eğer arkadaşın aklını karıştırmasaydın şimdi 100 200₺ kar etmişti.
Tam tersine senin dediğin mantıksız. Doların yükseleceğini nereden biliyorsun? Arkadaşımız belki sizi dinleyecek dolar düşünce zarar edecek? Ben işimi şansa bırakmazdım yazdığım cevap da bu doğrultuda. Yani her konuya yardım etmek için boş yorum yapmayın anladık yardım etmeyi seviyorsunuz. Konu sahibi zaten dediğimin mantıklı olduğunu söyledi. Verdiğim cevaba kafidir.
Bunu dediğin zaman dolar 4,85’ti. Şu an 5,25. Eğer aklını karıştırmasaydın şu an mantıklı bir hareket yapmış olacaktı. Sağlık olsun ne diyelim.
@MayonezliTavuk sen ne yaptın kardeşim?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı