Masaüstünden Dizüstüne Geçmek Mantıklı mı?

Sizce Hangisi

• Şimdiki sistemle devam.

Oy: 17 81,0%
  • Dizüstüne geç.

Oy: 4 19,0%

• Oy verenlerin toplamı
    21
Elinde Bilgisayar varken satmak mantıksız olur. 2 yıl sonra gtx 1080’li veya gtx 1170’li bir laptopu rahat 5000₺ ye alır.
Düzeltme yapıyorum 1000$’a :)
Tam tersine senin dediğin mantıksız. Doların yükseleceğini nereden biliyorsun? Arkadaşımız belki sizi dinleyecek dolar düşünce zarar edecek? Ben işimi şansa bırakmazdım yazdığım cevap da bu doğrultuda. Yani her konuya yardım etmek için boş yorum yapmayın anladık yardım etmeyi seviyorsunuz. Konu sahibi zaten dediğimin mantıklı olduğunu söyledi. Verdiğim cevaba kafidir.

Tam tersine senin dediğin mantıksız. Doların yükseleceğini nereden biliyorsun? Arkadaşımız belki sizi dinleyecek dolar düşünce zarar edecek? Ben işimi şansa bırakmazdım yazdığım cevap da bu doğrultuda. Yani her konuya yardım etmek için boş yorum yapmayın anladık yardım etmeyi seviyorsunuz. Konu sahibi zaten dediğimin mantıklı olduğunu söyledi. Verdiğim cevaba kafidir.
FDBB49FE-1BD6-4C0F-9435-A501390BB7B4.png

Lütfen bana son 10 yılda doların ciddi oranda gerilediği zamanı göster de sana haklısın diyip geri çekileyim.

Arkadaş şuan ki durumu baz alarak yorum yapmış. Elbette ileride ne olacağı belli değil.

Üniversiteye geçince illa ki dizüstü alacağım. Ancak şimdi mi alayım yoksa geçince mi alayım bilemedim.
Son önerimi yapıp yatıyorum ben, elinde ne kadar para varsa onu bir şekilde değerlendirmeye çalış. Dolar,Euro,ruble,sterlin... gibi para birimlerine güvenmiyorsan altın al kardeşim. Altın fiyatları düşmez. Herkese iyi geceler diliyorum.

Laptop alacaksan beklemeni şiddetle tavsiye ederim. Zaten hali hazırda bilgisayarın var. En gec aralıkta yeni Nvidia GPU laptoplar gelecek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı