Masaüstüne sağ tıkladığımda Radeon Settings çıkmıyor

sd.JPG

sdd.JPG

sd.JPG
sdd.JPG

İşlemciler ve anakart hakkında çok bir bilgim yok kusura bakmayın. Sağ tık yaptığımda Radeon Settıngs diye bir şey gözükmüyor neden olduğunu söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD Ekran kartları sürücüsünü yüklemediğiniz takdirde düzgün çalışmıyor da zaten. Eğer sürücüsünü yüklemediyseniz @Darneluin hocamızın vermiş olduğu linkten en güncel Radeon Software yazılımını edinmenizde fayda var.

Burada sadece Windows 7 ve 8 için var ve bu 4330 fakat ben Windows 10 ve 4300 kullanıyorum bir sıkıntı çıkar mı?
Radeon HD 4300 ve 4500'ün aynı sürücüyü kullandığını gördüm az önce araştırdığımda fakat garip bir şekilde amd'nin kendi sitesinde her ikisinin de sürücüsü mevcut değil. Hayret edici. https://www.amd.com/en/support bu linkte Graphics > AMD Radeon™ HD > ATI Mobility Radeon™ HD 4000 Series altında bulunması gerekiyordu oysa ki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı