Masaya sert vurunca PC donuyor

Değerli ve deşarj olan üstadım, 🫡

Gerçekten tuhaf bir durum M2 olmasa HDD mekanik olduğundan mümkün diyebilirdim.

Size tavsiyem sakin kalmanız zira üstadın dediği gibi "keskin sirke küpüne zarar." 🥶

Saygılarımla. 🌹

Kanka seninkisi gene iyimiş diğerleri kaybettiğinde "gg, ez, puhahhahaha, Allah'ın eziği" gibi söylemlerde bulunuyorlar.
Onları yazmaya dilim varmaz benim. Ama en çok Lol'de oluyor durum. Özellikle TR serverda.

Masaya vurmayın. Vuracaksanız da hafif vurun.
İmmo 3 de bıçak yiyince adamın onuruna dokunuyor. Bir de shift ile geliyor. Ya da neon tüm movement skillerini bir anda kullanıp garip bir şekilde matrix olup gelip atıyor bıçağı.

Anakarta takılan hiçbir parça on numara oturmaz yerine. Güç soketinden tutun işlemciye kadar. Masaya sertçe vurduğunuzda oluşan titreşim anakart ile herhangi bir parça arasında iletişimsizliğe neden oluyordur.

Bu bazı cacık sistemlerde çok sık olurken bazılarında hiç olmaz veya az olur. Parçaları sökün ve olabildiğince düzgün bir şekilde tekrar takın.

Anakarta takılan hiçbir parça on numara oturmaz yerine. Güç soketinden tutun işlemciye kadar. Masaya sertçe vurduğunuzda oluşan titreşim anakart ile herhangi bir parça arasında iletişimsizliğe neden oluyordur.

Bu bazı cacık sistemlerde çok sık olurken bazılarında hiç olmaz veya az olur. Parçaları sökün ve olabildiğince düzgün bir şekilde tekrar takın.
Masada değil sistem. Altta.

Geri
Yukarı