Masaya vurmak bilgisayara zarar verir mi?

Be0rn

Hectopat
Öncelikle merhaba dün sabah saatleri oyun oynarken anlık sinirle masama vurdum ve bilgisayarım çok hafif yerinden oynadı ve bu durum kafama takılmadı da değil garantiye almak için buraya sorayım istedim herhangi bir hard disk veyahut ekran kartı hasarı oluşmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Harddisk olabilir. Hdtune ile bi test yapın.

Ekran kartında bir sorun olsaydı ekran kartı monitörde eşgalini belirtirdi. Ama ona da bi furmak yapın isterseniz.

Öncelikle merhaba dün sabah saatleri oyun oynarken anlık sinirle masama vurdum ve bilgisayarım çok hafif yerinden oynadı ve bu durum kafama takılmadı da değil garantiye almak için buraya sorayım istedim herhangi bir hard disk veyahut ekran kartı hasarı oluşmuş mudur?
İçinde hdd veya sorunlu bir psu varsa sorun olabilir fakat ben olacağına pek zannetmiyorum.

Notebook ise ve içerisinde ssd değilde harddisk mevcut ise hassas oldukları için çabuk sorun verebilirler. Şuan çalışıyor ise ileride belli olur.

Darbe etkisi oluşturuyorsun. Masaya vurmayla birlikte masanın üstündeki ekipmanlar sertçe olduğu yerden sekiyor. Kesin zarar verir diyemeyiz ama zarar verme olasılığı KESİNLİKLE var. Sinirlerinize hakim olmayı öğrenin ya. Yazık hem kendinize hem eşyalarınıza.

Geri
Yukarı