Maske Zorunluluğu

Kusura bakma da anca senin gibi Turkolar böyle düşünüyor. Git diğer ülkelere bak istersen.
Sanırım yaşı küçük bir kardeşimizsin ve bir şeyleri idrak edemiyorsun.

Avrupa'nın ve diğer major ülkeler kendilerini kapatamazlar. Donald Trump kendisinin hiçbir yeri kapatmayacağını ve insanları serbest bırakacağını söyledi, hiçbir ülkenin kendini kapatmaya ekonomisi yetmez. Avrupa, insanları bağışıklık kazanma yönüne itiyor. Biz bunu yapmıyoruz.

Sanırım yaşı küçük bir kardeşimizsin ve bir şeyleri idrak edemiyorsun.

Avrupa'nın ve diğer major ülkeler kendilerini kapatamazlar. Donald Trump kendisinin hiçbir yeri kapatmayacağını ve insanları serbest bırakacağını söyledi, hiçbir ülkenin kendini kapatmaya ekonomisi yetmez. Avrupa, insanları bağışıklık kazanma yönüne itiyor. Biz bunu yapmıyoruz.
Yaşı küçük muhabbetine mi giriyorsun cidden kardeş? 22 yaşındayım, gayet her şeyin farkında bir insanım. Sen vatandaş olarak her şeye eyvallah çekiyorsan ezilmeyi hak ediyorsun.

Yaşı küçük muhabbetine mi giriyorsun cidden kardeş? 22 yaşındayım, gayet her şeyin farkında bir insanım. Sen vatandaş olarak her şeye eyvallah çekiyorsan ezilmeyi hak ediyorsun.
22 yaşındasın ve bir çocuk gibi düşünüyorsun, garip.

Ben hayatımı ve ailemi seviyorum. Bu yüzden maskesiz dolaşıp virüs kapacak kadar akılsız bir insan değilim. Hiç kimse sana keyfinden dolayı maske tak demiyor. İnsanları öldürme ve kendini de yaşat diye maske takman isteniyor.

Aşı olduğunda Korona bulaşmıyor diye birşey yok. Aşının amacı Koronayı daha rahat atlatmanızdır. Maske,mesafe,hijyen kurallarına uymalısın.

22 yaşındasın ve bir çocuk gibi düşünüyorsun, garip.

Ben hayatımı ve ailemi seviyorum. Bu yüzden maskesiz dolaşıp virüs kapacak kadar akılsız bir insan değilim. Hiç kimse sana keyfinden dolayı maske tak demiyor. İnsanları öldürme ve kendini de yaşat diye maske takman isteniyor.
Kardeş benim ailem de kronik rahatsız insanlar var. Yaşlı insanlar var. Alışverişlerini bile markete gitmeden yapmalarını sağladım bizzat. Ama artık BIKTIM.

İlk öncelikle aşı virüsü tamamen yok etmiyor. İkincisi sen takmayacak mısın? Kusura bakma herkes kurallara uyuyor ve takıyor. Hem takmasan bile seni uyaracaklar. Eğer uyarılara kulak asmaz isen belki dersten bile atabilirler seni.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı