Maske Zorunluluğu

Kardeş benim ailem de kronik rahatsız insanlar var. Yaşlı insanlar var. Alışverişlerini bile markete gitmeden yapmalarını sağladım bizzat. Ama artık BIKTIM.
Siz keyfi vari takmak istemiyorsunuz, hiç kimse keyfinden takmıyor zaten. Kendisini ailesini ve sevdiklerini korumak için takıyor. Ben keyfinden dolayı maske takan bir insan görmedim.

Ayrıca buyur, laf ettiğin maske sana ne kadar koruma sağlıyor:

wqqs0rw1ant41.jpg

Danimarka ve Norveç yeterli aşı oranına ulaştıktan sonra sanırım COVID tedbirlerini kaldırmıştı. Burada da aynısı olması lazım diye düşünüyorum.

Kardeş benim ailem de kronik rahatsız insanlar var. Yaşlı insanlar var. Alışverişlerini bile markete gitmeden yapmalarını sağladım bizzat. Ama artık BIKTIM.
Tek sen bıkmadın ki herkes arttık sıkldı bu beladan. Ama virüsün normal hastalık ( grip vb. ) olacağı sürece kadar kurallara uymalısın.

Size mantıklı bir soru sordum. Sanki aşılama oranı %20. Metropolde düz hesap 20 milyon insanın 14 milyonu zaten aşılanmış. Yüzde kaç olması gerekiyor bunun kalkması için?

Danimarka ve Norveç yeterli aşı oranına ulaştıktan sonra sanırım COVID tedbirlerini kaldırmıştı. Burada da aynısı olması lazım diye düşünüyorum.

Bahsettiğin ülkedeki insanlar kuralcı insanlar yani denilen şeyleri yapıyorlar. O yüzden Avrupa ile bizi kıyaslamak bence yanlış. Sağlık bakanlığı maske takın demesine rağmen takanımız çok az. Aşı desen bir grup çomarın karşıtız dediği bir propaganda var. O yüzden bu dediklerin ülkemizde imkansız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bahsettiğin ülkedeki insanlar kuralcı insanlar yani denilen şeyleri yapıyorlar. O yüzden Avrupa ile bizi kıyaslamak bence yanlış. Sağlık bakanlığı maske takın demesine rağmen takanımız çok az. Aşı desen bir grup çomarın karşıtız dediği bir propaganda var. O yüzden bu dediklerin ülkemizde imkansız.
Nasıl denilen her şeyi yapıyor? Sen ülkelerde ki eylemleri görmedin sanırım? Avustralya, Almanya bir aç bak istersen.

Geri
Yukarı