Mass Effect 3 legendary Edition Türkçe yama

Eigby52

Hectopat
Üçüncü oyun için sadece 1 tane yama vardı ve DLC'ler yoktu bende alfa çevirinin hazırlamış olduğu eski Mass Effect 3 çevirisinin dosyalarını çıkarıp LE sürümüne göre dosyaladım. 14 saat gibi bir süre oynadım çökme veya İngilizce cümlelere denk gelmedim. Menüde sayı sorunu hala duruyor. Cidatel, Omega, Leviathan gibi DLC'lerin çevirilerini de bulup attım. Cidatel DLC'sini daha oynamadım sorun çıkarsa paylaşırım. Kimse yapmamıştı. Ben de kendim için uğraştım size de paylaşıyım dedim.

İndirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu yere kopyalayın yeter.

Oluyor bizzat kendim oynadım. Me 2 2010 versiyonu DLC yamalarını atınca tüm DLC'ler Türkçe oldu. Keşke yaptığım zaman onu da paylaşsaydım.
Aşağıdaki RAR'da ME 2 legendary Edition sürümü için ana oyun ve DLC çeviriler var. Oyunun olduğu klasöre atın yeter.

Son düzenleme:
Oluyor bizzat kendim oynadım. Me 2 2010 versiyonu DLC yamalarını atınca tüm DLC'ler Türkçe oldu. Keşke yaptığım zaman onu da paylaşsaydım.
Aşağıdaki RAR'da me 2 legendary Edition sürümü için ana oyun ve DLC çeviriler var. Oyunun olduğu klasöre atın yeter.

Teşekkürler.

Bende kendimce Türkçe yama problemini böyle çözüyordum fakat Leviathan DLC'sinin dosyalarını bulamamıştım. Senin dosyandan aldım ve şu an sorunsuz çalışıyor. Ellerine sağlık.

Yeni konular

Geri
Yukarı