Mass Effect Andromeda Türkçe Yama Projesi

Yamada trojan mevcut, yüklendikten sonra "Parsing cookies" yöntemiyle tarayıcı çerezleriniz karşı bilgisayara gönderilip açık oturumlarınız üzerinden hesaplarınız çalınabilir. (Not: Yükledikten sonra avladılar beni malesef, tüm hesaplarımı kurtardım ama siz siz olun dikkat edinn).

Hayır böyle bir şey söz konusu değildir saçmalamayın.

Hayır böyle bir şey söz konusu değildir saçmalamayın.
umarım dediğiniz gibidir, DLL dosyaları yeterince erişilebilir değil. Oyun başlangıcındaki komut istemi penceresi üzerinde kötü niyetli kodlar çalıştırılabilir. 30+ hesabım çalındı. Kesin olarak virüslü demiyorum ama yapımcısını tanımak bilmek lazım

Bu arkadaşın yayınladığı tüm yamalar kişilerce virüslü görülüyor ve arkadaş herkese anti virüs programlarını kapatmalarını tavsiye ediyor. Her ne olursa olsun özel işlem görmedikçe basit bir yama asla zararlı yazılım olarak algılanmaz. Bende yazılımcıyım. Öyle bir dünya yok

işin üzücü yanı bu tür yamaları keşke şüpheye mahal vermeden ham şekliyle yayınlasalar. Emeğe yazık

Dosya Ekleri

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    30,2 KB · Görüntüleme: 126
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    12,7 KB · Görüntüleme: 130
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    36,9 KB · Görüntüleme: 129
Son düzenleme:
umarım dediğiniz gibidir, DLL dosyaları yeterince erişilebilir değil. Oyun başlangıcındaki komut istemi penceresi üzerinde kötü niyetli kodlar çalıştırılabilir. 30+ hesabım çalındı. Kesin olarak virüslü demiyorum ama yapımcısını tanımak bilmek lazım

Bu arkadaşın yayınladığı tüm yamalar kişilerce virüslü görülüyor ve arkadaş herkese anti virüs programlarını kapatmalarını tavsiye ediyor. Her ne olursa olsun özel işlem görmedikçe basit bir yama asla zararlı yazılım olarak algılanmaz. Bende yazılımcıyım. Öyle bir dünya yok

işin üzücü yanı bu tür yamaları keşke şüpheye mahal vermeden ham şekliyle yayınlasalar. Emeğe yazık

Şüphelenmeniz doğru ama dediğim gibi şu an bu yama bilgisayarımda kurulu ve aylar oldu. Hiçbir sorun yaşamadım. Virüs total'de false positive çok fazla yaşanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı