Mass Effect Türkçe Yama Önerisi

dwarekithx

Decapat
Daha fazla  
Oyunu Xbox Game Pass üzerinden oynayacağım. Türkçe yama kurabilir miyim? Kurabilirsem ne yapmam gerek? Yardımcı olursanız sevinirim çünkü oyun şu an iniyor.

En alttaki yorumda yazdım. Kurabilirsiniz. Oyun indikten sonra oyunun dizinini bulun.
Kurulum videosu da şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hayır kuramazsınız.

Ama EA hesabı ile indirmiş oluyorum o olmadan inmiyordu yani yine de kuramaz mıyım?

En alttaki yorumda yazdım. Kurabilirsiniz. Oyun indikten sonra oyunun dizinini bulun.
Kurulum videosu da şu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Mesajınızı şimdi gördüm teşekkür ederim deneyeceğim. Düzeltme ama bu legendary Edition benimki normal Mass Effect 1 ikisi aynı oyun değil diye biliyorum.

Son düzenleme:
Ama EA hesabı ile indirmiş oluyorum o olmadan inmiyordu yani yine de kuramaz mıyım?

Mesajınızı şimdi gördüm teşekkür ederim deneyeceğim. Düzeltme ama bu legendary Edition benimki normal Mass Effect 1 ikisi aynı oyun değil diye biliyorum.
O zaman şu konuya bakın.

O zaman şu konuya bakın.

Onu yaptım bir şeyi yanlış yaptım sanırım oyun açılmadı nedense Launcher ile alakalı bir şey yazıyordu EA tarafından ama anlamadım.

Kurulum videosu da şu:

Hocam kurulum videosu gizliye alınmışta nasıl kuracağız yamayı?

Yeni konular

Geri
Yukarı