Mass Effect Andromeda Türkçe Yama Projesi

Makaleler
10
Daha fazla  
1626854762336.png

Mass Effect Andromeda Türkçe Yama.rar

Virüs Total Sonucu Tıkla

Oyun Hakkında Bilgiler;

Mass Effect Andromeda, Mass Effect 2 ve 3’ün arasındaki zaman diliminde geçiyor. Samanyolu Galaksisi’nde Collector ve Reaper tehdidi devam ederken, Andromeda Initiative adındaki bir şirket, mmmm belki birkaç kişiyi Andromeda’ya yollamalıyız, burada işler çok sakat diye düşünerek bir projeye atılıyor. Samanyolu’ndaki ırkların bir araya gelip desteklediği bu projeye göre amaç, her ırkın kendi gemisine doldurduğu 20 biner kişiyi, cryostatis, yani dondurma yöntemiyle Andromeda Galaksisi’ne gönderip, orayı kolonileştirmek. 600 yıl sürecek bu yolculuk öncesi, Andromeda’daki tüm yaşanılabilir gezegenler işaretleniyor, planlar yapılıyor ve herkes derin uykuya geçtikten sonra da yolculuk başlıyor.

Yama Hakkında ve Kurulum Notları;

Türkçe Yama Ekibi; Animus Projesi

– Oyun orijinal Origin ve Steam sürümlerinde test edilmiştir
– Yamayı kaldırmak için yine aynı şekilde “Kaldır” dosyasını çalıştırıp dosya doğrulamanız yeterli
– Yalnızca Steam sürümünde, paketleme aracının henüz güncellenmemesinden
dolayı bazı satırlar boş görünüyor, haberiniz olsun
– Oyun yükleme ekranında takılıyor ya da İngilizce kalıyorsa
kurulumu yanlış yapmışsınızdır. Doğrulayıp tekrar deneyin.

Yamadan Görüntüler:​

1626854870344.png

1626854887713.png

1626854895484.png

1626854908970.png

1626854919666.png

1626854928187.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Konuyu hortlattım ama oyuna tıklayınca barısblt61 diye bir şey oyunla beraber acılıyor kapanınca oyunda kapanıyor nedir o sorun olur mu virüs müdür?

Oyunu çalıştırırken EA App açılıyor ve oyun küçük pencerede başlıyor fakat birkaç saniye sonra kapanıyor. Yama dosyalarını sildikten sonra da normal şekilde açılıyor. Ne yapmak lazım?

Oyunu çalıştırırken EA App açılıyor ve oyun küçük pencerede başlıyor fakat birkaç saniye sonra kapanıyor. Yama dosyalarını sildikten sonra da normal şekilde açılıyor. Ne yapmak lazım?
meatr.dll ve meatr dosyaları yüzünden sanırım. Onları almadan denedim çalıştı.

Son düzenleme:
Yamada trojan mevcut, yüklendikten sonra "Parsing cookies" yöntemiyle tarayıcı çerezleriniz karşı bilgisayara gönderilip açık oturumlarınız üzerinden hesaplarınız çalınabilir. (Not: Yükledikten sonra avladılar beni malesef, tüm hesaplarımı kurtardım ama siz siz olun dikkat edinn).

Geri
Yukarı