Mass Effect Legandary Edition (Remastered) Görüntüler

420₺ yerine 250₺ olsaydı düşünürdüm, ama çok. Ancak yıl sonu indirime girdiğinde tadına vara vara oynarım. Ah, bir de Türkçe yaması çıksa...

Serinin ilk versiyonlarını zaten türkçe olarak bitirdiysen Remastered'i anlamakta çok zorlanacağını sanmam. Tabii ek paket falan yaparlar mı bilmiyorum.

Hiç oynamadım desem? Kütüphanede var, ama grafik ve mekanikleri çok kötü geldi bana. Remastered olunca en olmadı EA Play'e gelirse alırım üyelik oynarım 1 ay yazın.

Kesinlikle oynamanı öneririm. Zaten 1. ve 2. oyun için grafik modları var. 3. oyununda vardır muhtemelen ve oyun o kadar iyi ki grafikleri falan dert etmiyorsun. Hayatımda beni ağlatan nadir Trilogy'lerden biridir Mass Effect. Dünyanın en iyi bilim kurgu temalarından biri olabilir. Filmleri falan yapılsa harika olurdu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Listemde zaten, indirime girince alırım. Bende 3. oyunun kutulu sürümü var, banlanan Origin hesabıma kayıtlıydı. Peki Andromeda hakkına ne dersin? İlk onunla giriş yapsam bu evrene nasıl olur? Düşükten başla, yüksek ile bitir gibi.

Listemde zaten, indirime girince alırım. Bende 3. oyunun kutulu sürümü var, banlanan Origin hesabıma kayıtlıydı. Peki Andromeda hakkına ne dersin? İlk onunla giriş yapsam bu evrene nasıl olur? Düşükten başla, yüksek ile bitir gibi.

İlk oyunları oynamanı öneririm.

Geri
Yukarı