Massaka'ya neden diss atılmıyor?

Öyle laf falan atıyor ama Norm Ender onu siler. Freestyle atsak ben yenerim onu. Killa, Massaka ... ikisinin de tek olayı abi olmaları.
Norm ender onu siler derken? :D
Massaka bildiğin açık açık norm endere hakaret etti ve küfür etmişti. Normun gıkı çıkmadı.
Killa hakan da tehtid etmişti ama norm denen sözde rapçi klavye delikanlısı gibi öyle uzaktan millete sallayıp kaçıyor.

Massaka zaten ceza ya da defkhan gibi hızlı rap yapanlardan değil. Yani öyle freestyle gibi şeylere çıkmaz.
Eğer görürse Masaska'yı Freestyle'ye davet ediyorum. İzmit'te veya İstanbul'da.
Massaka zaten Ceza ya da Defkhan gibi hızlı rap yapanlardan değil. Yani öyle freestyle gibi şeylere çıkmaz.

Massaka bildiğin açık açık norm endere hakaret etti ve küfür etmişti. Normun gıkı çıkmadı.
Killa hakan da tehdit etmişti ama norm denen sözde rapçi klavye delikanlısı gibi öyle uzaktan millete sallayıp kaçıyor.

Killa Hakan neden diss attı Norm'a çünkü ağrına gitti açıp mekanın sahibi dinlemem ama fight Club'ı iki ile çarpar.

Norm ender onu siler derken? :D
Killa hakan da tehtid etmişti ama norm denen sözde rapçi klavye delikanlısı gibi öyle uzaktan millete sallayıp kaçıyor.

Yılların efsanesi. Şu an bıraktı bırakacak. Dissleri çok iyidir. Fanboyluk yapma.

Massaka son yıllarda yaptığı işlerle, attığı featler ileTürkçe Rap'e en çok katkıda bulunan rapçilerdendir. Kimse sesini veya tarzını beğenmek zorunda değil ama herkes saygı duymak zorunda. Diss yememesinin sebebini ben de bilmiyorum ama zaten çoğu rapçiyle arası iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı