Masterbox Lite 5 Kasa Alınır mı?

Tekrardan merhaba herkese. Yorumlarınıza cevap yazamadım. Yazım hatasından dolayı uyarı aldım. Kusura bakmayın. Gelelim konumuza.
Bu kasanın berbat bir kasa olduğunu ben de biliyorum ama maalesef bunu almak zorundayım. Çünkü alacağım sistem İtopya’daki DADG2 sistem. Bu kasa ile sunuyorlar. Bundan önceki kasa bitmeseydi iyi olurdu. Ne yapacağımı şaşırdım.

Neden almak zorundasın ki. Alacaksınız sonra bir sürü sıkıntı yaşayacaksınız. O kadar paranızı kendinizi mutsuz etmek için harcayacaksınız.

Sizin için hemen hemen aynı sistemi farklı sitelerden topladım. En azından kasanın hava akışı daha güzel. Toplamda 4581 TL tutuyor. Bütçenizin ne kadar olduğunu bilmiyorum. Eğer bu oluşturduğum bütçeyi biraz daha aşabilirseniz kasa ve PSU ayrı bir şeyler de alınabilir.

İşlemci: Ryzen 5 2600 ... 1003 TL
Anakart: MSI B450M PRO-M2 V2 ... 434 TL
RAM: G.Skill SniperX 8GB 3000Mhz x2 ...595 TL
Ekran Kartı: Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition ...1663 TL
Kasa: Aerocool Tomahawk-A 500W ... 417 TL 680
HDD: Seagate 3.5" 1TB Barracuda ... 275 TL
SSD: ADATA 240GB SU630 ... 194 TL

Ayrıca itopya'dan sistem toplamanızı önermiyorum. Kendim daha öncesinde oradan 4 parça ürün aldım. Kutusu açılmış ürün yolladılar falan bir sürü sıkıntı yaşadım 1 ay süresince.

İtopya pişmanlıktır konusunda yazdım zaten durumu.

Sizin hazır sisteme de daha öncesinden kutusu açılmış ürünler kullanmayacaklarının garantisini kim verebilir? Kullansalar haberiniz bile olmayacak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı