Mastercard 250 TL'ye 50 TL iade kampanyası

• Konuyu başlatan Abu!
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 74
  • Görüntüleme 9B
Merhaba,
Ben de Papara kullanıcısıyım ve sizin gibi 250TL'yi ucundan geçirmek suretiyle Papara kart vasıtasıyla Cyberpunk aldım. Geri ödeme alabildiniz mi? Ben oyunu ayın 18'inde aldım lakin 14 gün olmasına rağmen bende ses seda yok :) Teşekkürler...

Para iadeniz elinize ulaştımı acaba bende Papara ile almayı düşünüyorum ve bir soru daha Papara'dan Steam cüzdanına yukleyipmi kampanyadan faydalanabiliyoruz

Oluyor. Sıkıntı yok.

Hocam herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı? Dün direk Enpara banka kart hesabımla 20TL + 20TL yükledim. Bugünde 210TL yüklersem olur mu? Direk işleme alınıyor mu? Herhangi bir yere bir şey yazmam veya form veya bir yere tıklamam gerekiyor mu kampanyaya katılmak için? Enpara banka kartı ile de oluyor değil mi? :D cevaplarsanız sevinirim.

Hocam herhangi bir işlem yapmamıza gerek var mı? Dün direk Enpara banka kart hesabımla 20TL + 20TL yükledim. Bugünde 210TL yüklersem olur mu? Direk işleme alınıyor mu? Herhangi bir yere bir şey yazmam veya form veya bir yere tıklamam gerekiyor mu kampanyaya katılmak için? Enpara banka kartı ile de oluyor değil mi? :D cevaplarsanız sevinirim.
Toplam 250 TL'lik harcama yapmanız yeterli. Herhangi bir işleme gerek yok.

Bugün itibariyle iadeyi aldık böylece fifa 227 TL'ye gelmiş oldu güzel yaklaşık 24 euro falan ediyor uzun süre böyle bir fiyata satılacağını düşünmüyorum. Teşekkürler.

Geri
Yukarı