Mastürbasyon bacak ağrısı yapar mı?

@Greenville 2 haftada 1 yapması ilişkiye girmiyorsa sıkmaz mi sence? Haftada 100 yapamaz istese de zaten. Bir kaç gün önce ensestlik yapıyor diyordun 🤣

İnternet ürologları mi?
Bir soralım bakalım.
Gerçek bir urologla konuştun mu sanki ya da ürolog musun senin dediğini söyleyenler ya kafası kırık redpillci tipler ya da dediğin internet urologlari.

IMG_20220902_143020.jpg

Daha ne dediğini bilmeden insanlara tavsiye veriyorsun @Greenville bir de iftiracı diyor.

Aslında aldatma ve taciz gibi şeylerle birçok bağlantı kurulabilir ancak kulağa pek mantıklı gelmeyeceği için yazmamak en iyisi galiba.
Anlatamazsin.
Eki Görüntüle 1504416
Daha ne dediğini bilmeden insanlara tavsiye veriyorsun @Greenville bir de iftiracı diyor.
Fazla mastürbasyon fazla azgınlığa sebebiyet verir. Bu da tecavüz vs. yol açabilir. Ensesi ilişki hemen olur diyemeyiz. Zorlayabilir dedim.

@495477 ensest ilişki tecavüz aldatmayi atarsan olabilecek şeyler. Ama işin ucunu civitmis arkadaş.

@sopikhant sağ ol brom.

Aslında aldatma ve taciz gibi şeylerle birçok bağlantı kurulabilir ancak kulağa pek mantıklı gelmeyeceği için yazmamak en iyisi gali.

Anlatamazsin.

Fazla mastürbasyon fazla azgınlığa sebebiyet verir. Bu da tecavüz vs. yol açabilir. Ensesi ilişki hemen olur diyemeyiz. Zorlayabilir dedim.

Bana göre asıl mastürbasyondan korkan, baskılanmış insanlar birer tehlikedir. Baskı yedikleri için içlerinde oluşan istek bir süre sonra patlak veriyor.

Geri
Yukarı