Mastürbasyon sağlığı etkiler mi?

Hocam arkadaşınız mı yapıyor siz mi :D Neyse orası işin şakası da çok fazla yapılması biraz özgüven kaybına falan yol açabilir. Psikolojik sıkıntılar yaşatabilir. Sıkıntılı bir durumdur yani. Haftada 1-2 yapsın önemli değil ihtiyaç olarak sayılabilir belki.

Hocam arkadaşınız mı yapıyor siz mi :D neyse orası işin şakası da çok fazla yapılması biraz öz güven kaybına falan yol açabilir. Psikolojik sıkıntılar yaşatabilir. Sıkıntılı bir durumdur yani. Haftada 1-2 yapsın önemli değil ihtiyaç olarak sayılabilir belki.

Bizim sınıfta bir arkadaş.

Haftada 1-2 kez yapmaktan bir şey olmaz; fakat her gün yapılması, bilinçaltını olumsuz yönde etkiler.

Bu arkadaş her gün yapıyor.

He he sizin sınıfta bir arkadaş :) Her gün yapılması bağımlı yapar ve erken boşalmaya da sebep olabilir. Söyleyin ARKADAŞINIZA her gün her gün yapmasın :) Haftada en fazla 3 yapsın.

He he sizin sınıfta bir arkadaş :) her gün yapılması bağımlı yapar ve erken boşalmaya da sebep olabilir. Söyleyin arkadaşınıza her gün her gün yapmasın :) haftada en fazla 3 yapsın.

Sen benim yaptığımı mı düşünüyorsun? Ben hayatımda 1 kere bile yapmadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ne haftada 2-1 kere ne ayda 1 kere zararlı ve ihtiyaç değildir. Vücut biriken spermi dışarı atmak istediğinizde rüyalanma yoluyla halleder zaten. Ayrıca mastürbasyon yapıyor fakat çok mutlu olayı karaktere bağlı ve kimsenin içinde ne yaşadığını bilemeyiz. Psikolojik sorunlar dışında erken boşalmaya da neden oluyor. Kısacası sağlıklı bir mentalite ve ileride sağlıklı bir ilişki istiyorsanız yapmayın.

Geri
Yukarı