Mastürbasyon sıklığı ne olmalı?

Niye bulamasın gün 24 saat? Arkadaşlarıyla boş boş dışarıda sürtmüyorsa bir insanın epey zamanı vardır.

Evet dediğin gibi bir insanın epey zamanı vardır, kimisi bunu sosyalleşmekle harcar, kimisi bilgisayarla oyun oynamakla, kimisi de ders çalışmakla, mesai yapmakla, kendini geliştirmekle harcar.

Her şeyin fazlası zarardır.

Sen altin ciplak mi uyuyorsun yataga bulassin?

Ben bu donu kirletme takintisini anlayamiyorum arkadaslardaki, atarsin çamaşır makinesine bir guzel dus alirsin, ne guzel iste yahu

Hocam kokabiliyor bazen ve o gün duş alamacak olabiliyorum mesela okula gidecekken öyle olması kötü olur, tabii ki de şahsi düşüncem. 10 gün de bir yapınca rüyalanma olmaz diye düşünüyorum.

Hocam kokabiliyor bazen ve o gün duş alamacak olabiliyorum mesela okula gidecekken öyle olması kötü olur, tabii ki de şahsi düşüncem. 10 gün de bir yapınca rüyalanma olmaz diye düşünüyorum.

Rüyalanma aralığı kişiden kişiye göre değişebiliyor.

Daha önceki mesajımda da olduğu gibi ben cinsel hayatın yoksa haftada 2 mastürbasyona ideal diyorum. Böyle bir durumda rüyalanma gerçekleşmez bence.

Yani bana göre boş iş, hiç yapmadım yapmayı da asla düşünmem. Gidin oun oynayın, spor yapın, arkadaş falan edinin yani veya benim gibi hayatsız bir şekilde Call of Duty oynayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı