Mastürbasyon sonrası çıkan sıvı nedir?

Animesever_0221

Picopat
Daha fazla  
Merhaba. Ben daha yeni yeni başlıyorum mastürbasyon işlerine. Yaşımı sorarsanız yazarım. Konumuza gelecek olursak. Mastürbasyon yaparken orgazm oluyorum ve bir sıvı çıkıyor. Bu sıvı çıkarken penisim bayağı bir kasılıyor. Bu çıkan sıvı zevk suyu mu yoksa sperm mi?

Ayrıca mastürbasyon yapma. Bağımlısı olursun diyorlar.

Dediğin gibi diyorlar fakat bağımlısından ziyade bu ergenliğe girmiş erkeklerin sperm ağrısı vb. Şeylerle uğraşmamaları için yapılması gereken bir şey zaten

Ayrıca mastürbasyon yapma. Bağımlısı olursun diyorlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dediğin gibi diyorlar fakat bağımlısından ziyade bu ergenliğe girmiş erkeklerin sperm ağrısı vb. Şeylerle uğraşmamaları için yapılması gereken bir şey zaten

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bi izle herhangi bir zararı yokmuş

Son düzenleme:
Şeffaf bir sıvı ise zevk suyu diye adlandırılır eğer beyaz ise döl.
Ama şöyle bişe okudum zevk suyu çıkarken nerdeyse hissedilmiyor ama döl çıkarken peniste kasılmalar oluyomuş. Bendede kasılmalar oluyor ve bir sıvı çıkıyor şeffaf renginde galiba o zaman zevk suyu oluyor

Ama şöyle bişe okudum zevk suyu çıkarken nerdeyse hissedilmiyor ama döl çıkarken peniste kasılmalar oluyomuş. Bendede kasılmalar oluyor ve bir sıvı çıkıyor şeffaf renginde galiba o zaman zevk suyu oluyor
Peki döl çıkmadı için ne yapmam lazım

Peki döl çıkmadı için ne yapmam lazım
çıkması

Ama şöyle bir şey okudum zevk suyu çıkarken neredeyse hissedilmiyor ama döl çıkarken peniste kasılmalar oluyormuş. Bende de kasılmalar oluyor ve bir sıvı çıkıyor şeffaf renginde galiba o zaman zevk suyu oluyor.

Peki döl çıkmadı için ne yapmam lazım.

Çıkması.

Yaşınız kaç? Ergenliğin başlarında döl çıkması için sperm üretiminin gelişmesi lazım. Şu an sizden muhtemelen meni çıkıyor bu dölden biraz daha ince ve yoğunluğu daha azdır.

Ayrıca mastürbasyon yapmak ergenliğin başlarında zevk verse de, sizi tatmin etse de 2-3 yıl sonra zararları çıkmaya başlıyor. Şu an anlayamazsınız ama 2-3 sene sonra dikkat bozuklukları, anksiyete gibi problemler ve depresyon gibi sorunlarla baş başa kalabilirsiniz. Abartmadan haftada 1 en iyisidir hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşınız kaç? Ergenliğin başlarında döl çıkması için sperm üretiminin gelişmesi lazım. Şu an sizden muhtemelen meni çıkıyor bu dölden biraz daha ince ve yoğunluğu daha azdır.

Ayrıca mastürbasyon yapmak ergenliğin başlarında zevk verse de, sizi tatmin etse de 2-3 yıl sonra zararları çıkmaya başlıyor. Şu an anlayamazsınız ama 2-3 sene sonra dikkat bozuklukları, anksiyete gibi problemler ve depresyon gibi sorunlarla baş başa kalabilirsiniz. Abartmadan haftada 1 en iyisidir hocam.
Yaşım 13 zaten şu aralar lgs futbol derken çok zamanım olmuyor haftada bi kere yapmak en iyisiyse tamamdır teşekkür ederim:)

Yaşım 13 zaten şu aralar LGS futbol derken çok zamanım olmuyor haftada bir kere yapmak en iyisiyse tamamdır teşekkür ederim:)

Rica ederim hocam. Bir de bu konularda utanma falan olmaz mastürbasyon yapacağınız zaman bir şeyler izlemeyin anlamışsınızdır. Bunların zararları çok fazla beyni çürütüyor resmen.

Geri
Yukarı