Mastürbasyon yaparken artık midem bulanıyor

Zeade

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben 17 yaşımda lise son sınıf ögrencisiyim. Artık mastürbasyon yaparken spermim gelmiyor düşünerek yapıyorum, cinsel içerikli video izleyeyim diyorum onda da artık midem bulanıyor son 2 haftadır böyle. Herhalde vücudum istemiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Arkadaşlar ben 17 yaşımda lise son sınıf ögrencisiyim. Artık mastürbasyon yaparken spermim gelmiyor düşünerek yapıyorum, cinsel içerikli video izleyeyim diyorum onda da artık midem bulanıyor son 2 haftadır böyle. Herhalde vücudum istemiyor yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım bıkmışsın.

Yapmayın hocam, belirli bir zamandan sonra vücut fazla sperm'den dolayı isteyecektir, rüyalanma ya da mastürbasyon yoluyla atacaksınız.

Bağımlılığınızdan kurtulmak adına 1 ay nofap yapabilirsiniz, sonra düzenli olarak haftada bire dönebilirsiniz. Ben bu videoyu izleyerek biraz kendime çekidüzen vermiştim sizde bakabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı