Cinsellikle alakalı şeylerde midem bulanıyor

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba, zaten neredeyse 3 ay önce cinselliğe karşı fobim olduğunu fark ettim ama fobi dışında midem de bulanıyor. Direkt duyduğum veya gördüğüm an midem bulanıyor, halsizleşiyorum. Bir doktora görünmem lazım mı sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, zaten neredeyse 3 ay önce cinselliğe karşı fobim olduğunu fark ettim ama fobi dışında midem de bulanıyor. Direkt duyduğum veya gördüğüm an midem bulanıyor, halsizleşiyorum. Bir doktora görünmem lazım mı sizce?

Yaşın profilinde yazan gibi 12ysen normal olabilir. Ben de o yaşta insan insana bunu neden yapar? Buradaki ana fikir ne? Diye soruyordum kendi kendime.

@Bingoo sizin dediğinizden daha çok sorgulamak değil de başım dönüyor, midem bulanıyor vb. diyebilirim. Yoksa cinsellikle sorunum yok.

@Bingoo sizin dediğinizden daha çok sorgulamak değil de başım dönüyor, midem bulanıyor vb. diyebilirim. Yoksa cinsellikle sorunum yok.

Hocam eğer dediğiniz gibi bir durum var ise bu işin doktoruna gitmekte fayda var ama bunu ailenize söylerseniz nasıl bir tepki alacağınızı bilemiyorum. En iyisi birkaç sene daha bekleyip duruma göre söylemek olacakmış gibi duruyor.

Geri
Yukarı