Mastürbasyon yapılmazsa bir şey olur mu?

Vücut kendi atar.
Mastürbasyon yapmasan bile yeni spremlerin gelmesi için eskilerin dışarı atılması gerekiyor. O yüzden mastürbasyon yapmayana kişilerin fazla spermi rüyalanma ile dışarı atılıyor. Doğru yapıldığı sürece yararı olan bir eylem.
Neden ki? Cnsel istek yüzünden yapar çoğu insan. Yapmamanın bir zararı olduğunu düşünmüyorum. Bilen arkadaşlar daha yardımcı olabilir.
Çikolatalarıma ne oldu 😔?

He yapmazsam sorun olmaz yani? İlla benim yapmam gerekmiyor?

Ceza yiyorum.

Mastürbasyon sağlık açısından gerekli olduğu söyleniyor ki yapılmasa bile rüyalanma denilen olay ile vücuttaki atılması gereken sperm bir türlü dışarı çıkıyor zaten.
Mastürbasyon yapmanın sağlık açısından "gerekli" olduğunu söyleyen o bilimsel makaleyi paylaşır mısınız?

He yapmazsam sorun olmaz yani? İlla benim yapmam gerekmiyor?
Mastürbasyon yapmayın, evliliğe kadar sabredin. Evlenene kadar mastürbasyon yaparsanız evlenince de mastürbasyonu bırakamazsınız (genel olarak söylemiyorum) ve eşinizle cinsel ilişkiye girmek istemezsiniz. Evliliğinizi tehlikeye bile atabilir. Bu yüzden mastürbasyon alışkanlığının edinmesini tavsiye etmiyorum.

Mastürbasyon yapmasan bile yeni spremlerin gelmesi için eskilerin dışarı atılması gerekiyor. O yüzden mastürbasyon yapmayana kişilerin fazla spermi rüyalanma ile dışarı atılıyor. Doğru yapıldığı sürece yararı olan bir eylem.

Yanlış biliyorsun spermlenme denilen olay kişi mastürbasyon yapmazsa bir şey olmaz bu spermler kendiliğinden yenilenir.

Mastürbasyon yapmayın, evliliğe kadar sabredin. Evlenene kadar mastürbasyon yaparsanız evlenince de mastürbasyonu bırakamazsınız (genel olarak söylemiyorum) ve eşinizle cinsel ilişkiye girmek istemezsiniz. Evliliğinizi tehlikeye bile atabilir.
Hocam böyle cinsellikle alakalı şeyleri pek sevmem. Yapmayı düşünmüyorum zaten evlenene kadar.

Geri
Yukarı