Mastürbasyon yapmak gerçekten zorunlu mu?

Zorunlu değil, yanlış yapmadığınız sürece zararı değil faydası olabilir. Bilimsel araştırmalarda prostat kanserine yakalanma riskini düşürdüğünü söylüyor. Kendini illa yapmalıyım veya yapmamalıyım şeklinde kısıtlama.

Kanka büyük bir çoğunluk bırakmak istiyor ama kontrol dışında olunca da çarşaf vs kirleniyor ve uğraştırıyor. Kısacası rüyalanma sinir bozucu ve millet bunun için manuel boşalıyor :D

Dediğim gibi haftada bir değil de günde bir yaparsanız bunun tabii ki zararı olacaktır. Fiziksel olarak da mental olarak da. Ama haftada 1 yapmak sağlığa zararlı değildir.

Neden yararı var? Bu olay zaten doğal bir sirkülasyon içinde değil mi? Neden dışarıdan manuel bir müdahale gerekiyor?

Kanka büyük bir çoğunluk bırakmak istiyor ama kontrol dışında olunca da çarşaf vs kirleniyor ve uğraştırıyor. Kısacası rüyalanma sinir bozucu ve millet bunun için manuel boşalıyor :D

Eminim ki hiçbir erkek bunun için yapmıyor. :D

Neden yararı var? Bu olay zaten doğal bir sirkülasyon içinde değil mi? Neden dışarıdan manuel bir müdahale gerekiyor?
Dikkatli okuyun. Ben haftada 1 kere yapmanın "sağlığa faydalı" olduğu hakkında bir şey söylemedim yazımda. "zararlı değil" dedim. Zararlı değil ile Sağlığa faydalı ikisinin arasında Everest dağı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı