Mastürbasyon yapmayı nasıl bırakabilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ailem evde yokken bir günde 10 kere yapmıştım. Kendinizi ucube olarak görmeyin. Lütfen kızgın atmayın elimde değildi. (belki de elindeydi)

İleride yaşayacağınız bedensel ve ruhsal yorgunluk önüne geçecek, çok düşünmemeye bak.

Düzenli seks hayatın yoksa kolay kolay bırakamazsın, azaltabilirsin ama tabii.

3 yıl önce benim de böyle sıkıntılarım vardı ama artık yendim. Nasıl diye soracak olursan asla yalnız kalmamaya çalış. Sabah akşam evde oturup hiç çıkmasan bile oyundan arkadaşlar bul sohbet et kafanı yoracak şeylerle uğraş.

Gerçek deneyimlerde performansını ciddi şekilde düşürdüğünü ve erken boşalma sorunlarına neden olduğunu farkettiğinde düzeltirsin aslan parçası. 🙂

Hocam ergenlik döneminde durdurmak çok zor bir düzene koysanız bile bunu durdurmanın imkanı yok bence. Bu sayıyı haftada 1-2 yaparsan her şey yoluna girecektir.

Arkadaşlar dün yatmıştım sabah bütün mesajlarınızı okudum. Galiba şu an ergenlik dönemimde olduğum için böyle bir sorun yaşıyorum. Bu sorunu kendim her gün yapmadığım zaman liste gibi bir şey hazırlayacağım umarım başarılı olurum. Hepinize teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı