Masturbasyonu tamamen bırakmak

Nitelikli bir Anadolu Lisesinde okuyorum ve çevremde bu acayip hareketi yapan yok. Ne kadar utanç verici.
Nitelikli bir Fen lisesinde okuyorum, 15 yaşındayım. Ve kimse de birbiri arasında bu salak konuyu konuşmuyor. Ne varmış? Haftada 3 kere yapıyorum, stres atmak için birebir. Neyi iğrençmiş? Bedava eğlence, üstelik ölçüyü geçmediğin sürece de helal.

Benim de inancım var ama bazı söylenenler çok saçma geliyor. Mastürbasyon günah diyorlar. E cinsel ihtiyacı gidermek için ne yapacağız o zaman?
Yanlış anlama da ilk önce araştır sonra dinini saçma bul. Mastürbasyon iyice sapıtmadığın sürece helal. Günde 5 posta haram olabilir ama.

Yanlış anlama da ilk önce araştır sonra dinini saçma bul. Mastürbasyon iyice sapıtmadığın sürece helal. Günde 5 posta haram olabilir ama.
Günde 5 posta atıyorsa zaten elinde kalır. Ben dine saçma demiyorum ezberden konuşup bir bilgisi olmayan hocaların söylediklerine saçma diyorum.

Nitelikli bir Fen lisesinde okuyorum, 15 yaşındayım. Ve kimse de birbiri arasında bu salak konuyu konuşmuyor. Ne varmış? Haftada 3 kere yapıyorum, stres atmak için birebir. Neyi iğrençmiş? Bedava eğlence, üstelik ölçüyü geçmediğin sürece de helal.
Hocam sonuç olarak elinizi... (!)
Benim de inancım var ama bazı söylenenler çok saçma geliyor. Mastürbasyon günah diyorlar. E cinsel ihtiyacı gidermek için ne yapacağız o zaman?
Başkalarının ne dediğine bakmayın, sizin için ne mantıklı ona bakın.

Ayda bir yapman veya haftada bir yapman gayet normal. Mastürbasyon utanılacak bir hareket değil her erkeğin zaman zaman yaptığı bir olay. Yaş fark etmeksizin her erkek yapıyor bu hareketi yani utanmana gerek yok. Kızları delik olarak görmeyi bırakmanda fayda var.

İnternette yazıyor lütfen çocukluktan çık terbiyeli ol.

İnternete güvenen ben;

1616275507502.png

Geri
Yukarı