Çözüldü Masüstünde seçtiğim yer kayboldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

TrCat

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Yok
Arkadaşlar masaüstünde en altta -kopya yazısı görünüyordu (oyun modladığım için dosyayı kopyalamıştım) ama yani olamayacak bir yerde, görev çubuğu ile klasörlerin arasında o yazıyı görüp sol kliğe basılı tutarak seçtim ve kayıp oldu, sizce neden oldu? Bilgisayarıma bir şey mi olmuş? Şimdiden sağ olun. (bu arada ekran kartı sürücülerini güncellemiyorum bir şey olur diye ekran kartım RX 570)

Çözüm
Dostum bu arada friday night funkin modlarken oldu bu olay neyse sanırım silmişim büyük ihtimalle Windows'un tipik bir hatasıdır mesela bende Steam'den oyunu kaldırınca masaüstünde gözüküyor (bazen normal dosyalarda da oluyor) tıklayınca öge bu konumda değil diyor sonra kendiliğinden yok oluyor.

Dostum zaten kopyası diyorsun. Kopyası varsa orjinalide vardır. Orijinalini bir daha kopyalarsın. Çok basit yani kafana takıp dert edinmene gerek yok.
Düzenleme: Ekran kartından anladığım kadarıyla iyi bir sisteme sahipsin. Bence antivirüs olarak Kaspersky yükleyebilirsin. Gerek yok diyorsan Windows Defender de yeterlidir. (tabii sürekli orijinal oyun vs. indiriyorsanız)
Arkadaşlar masaüstünde en altta -kopya yazısı görünüyordu (oyun modladığım için dosyayı kopyalamıştım) ama yani olamayacak bir yerde, görev çubuğu ile klasörlerin arasında o yazıyı görüp sol kliğe basılı tutarak seçtim ve kayıp oldu, sizce neden oldu? Bilgisayarıma bir şey mi olmuş? Şimdiden sağ olun. (bu arada ekran kartı sürücülerini güncellemiyorum bir şey olur diye ekran kartım RX 570)

Ekran kartını bende güncellemiyorum en son sürücü hatalı. Zaman aşımı hatası veriyor. Virüsmüş gibi bözükmüyor aslında. Windows hatası olabilir. Arama kısmına o dosyanın ismini yazın çıkıyorsa dosya konumuna gidin.

Sizce nedendir sorun ekran kartı sürücüsü ile ilgili olabilir mi?

Ben Windows'tan kaynaklandığını düşünüyorum. Biraz araştırıyorum şu an sizin gibi yaşayan birileri var mı diye. Mesela bende de oluyordu ama mesela ben bir dosyayı çöp kutusuda dahil siliyordum. Oyuna girip çıktığımda ekranda oluyordu ve tıklıyordum. Birden puf oluyordu. Yani bunlar Windows'la alakalı fazla takmamak lazım ama siz silmediyseniz ve kaybolduysa bir sorun vardır.

Ekran kartını bende güncellemiyorum en son sürücü hatalı. Zaman aşımı hatası veriyor. Virüsmüş gibi bözükmüyor aslında. Windows hatası olabilir. Arama kısmına o dosyanın ismini yazın çıkıyorsa dosya konumuna gidin.
Dosya tam gözükmüyordu ama sanırım klasör olabilir ve arama yerine yazınca o adda bir klasörüm var.
Ben Windows'tan kaynaklandığını düşünüyorum. Biraz araştırıyorum şu an sizin gibi yaşayan birileri var mı diye. Mesela bende de oluyordu ama mesela ben bir dosyayı çöp kutusuda dahil siliyordum. Oyuna girip çıktığımda ekranda oluyordu ve tıklıyordum. Birden puf oluyordu. Yani bunlar Windows'la alakalı fazla takmamak lazım ama siz silmediyseniz ve kaybolduysa bir sorun vardır.
Kaybolması hemen değilde yani nasıl anlatsam üzerine sol kliğe basılı bir şekilde geçince gidiyordu.
Bence de.

360 Total Security ile driverlerinizi vs. güncelleyebilirsiniz ben kullanıyorum memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı