Matebook D16 vs Matebook 14

Muhtemelen matematik öğretmenliği okuyacak bir öğrenci tarafından üniversitede not almak, sunu oluşturmak, belge hazırlamak, kütüphanede çalışmak gibi amaçlar için kullanılacak. Yani pil ömrü yi olursa iyi olur. :)
Matebook D16 almak her açıdan iyi olur. Matebook 14 biraz geride kaldı, Huawei yeni girdi bu pazara ve Matebook 14 için şunu söyleyebilirim ki ilk laptoplarından birisi Huawei'nin. Matebook D16 hem güncellik, hem yeni donanımlara sahip olması bakımından daha önde. Aradaki farka fazlasıyla değer diye düşünüyorum. Pil ömrü de Matebook 14'den daha iyi olacaktır.

Düzenleme: Matebook D16 2022 versiyonundan bahsediyorum.

Hocam öğrenci kullanımı dediğimiz nedir, pek açmıyorsunuz ki :D Taksit taksit alıyorum sizden cevabı, öğrenci kullanımı denildiğinde benim kafamda canlanan fiyat performans bir ürün kullanmak. Kullanım amaçları neler, nerede kullanılacak, nasıl kullanılacak gibi sorulara cevap vermeden nasıl bir öneri verebilirim ki.
Hocam sizde ne uzattınız öğrenci kullanımı diye söylüyor işte arkadaş biraz daha içine içine girseniz kara deliğe düşeceksiniz.

Hocam sizde ne uzattınız öğrenci kullanımı diye söylüyor işte arkadaş biraz daha içine içine girseniz kara deliğe düşeceksiniz.
Hocam detay yok ki ortada. Öğrenci kullanımı çok ucu açık bir söylem, ağır işler mi olacak yoksa sadece tarayıcı ve ofis uygulamaları yeter mi hiçbir bilgi yok. Ben şimdi bir şey öneririm, yardım etmek isterim satın alır kendisi, sonra suçlu ben olurum. En doğru öneriyi sunmak için detay istedim, sorun mu sizin için bu?

Geri
Yukarı