Huawei Matebook D16 vs. Matebook 14

Yazilim,Grafik Tasarim ve Oyun oynuyorum hoparlorde sorun yok dizi falan izliyorum surekli isterseniz instagram uzerinden ses atabilirim yada video.
Altium, matlab, görüntü işleme, visual studio vb. genel kullanım bu yönde olabilir. Bu uygulamaları sorunsuz kullanabilirim diye düşünüyorum doğru mudur ? Bir de 3d modellemede çok sorun çıkartır mı ? Basit düzeyde.
Sese gerek yok aslında. İnternette bir çok inceleme izledim hemen hemen onlarda olduğu gibi duyarım. Bana normal gibi gelmişti sesi, kullanıcılar beğenmeyince size sorayım dedim.

Altium, matlab, görüntü işleme, visual studio vb. genel kullanım bu yönde olabilir. Bu uygulamaları sorunsuz kullanabilirim diye düşünüyorum doğru mudur ? Bir de 3d modellemede çok sorun çıkartır mı ? Basit düzeyde.
Sese gerek yok aslında. İnternette bir çok inceleme izledim hemen hemen onlarda olduğu gibi duyarım. Bana normal gibi gelmişti sesi, kullanıcılar beğenmeyince size sorayım dedim.
3d modellemede basit ve orta duzeyde is gorur profesyonel duzeyde yetmiyebilir visual studio gibi programlari cok rahat kullanabilirsiniz.
sesini ben Dolby acces (microsoft storede var ) oradan satin aldim 42 tl ye ciddi etki yapiyor.

3d modellemede basit ve orta duzeyde is gorur profesyonel duzeyde yetmiyebilir visual studio gibi programlari cok rahat kullanabilirsiniz.
sesini ben Dolby acces (microsoft storede var ) oradan satin aldim 42 tl ye ciddi etki yapiyor.
Tamamdır teşekkürler. Peki ısınma oluyor mu ? Fanlardan rahatsız edici bir şey duyuyor musunuz ? Aslında en önemli olanlardan bataryası nasıl. Çünkü genelde okulda kullanacağım min 4-5 saat vermesini isterim. Bir de görüntü işleme, altium özelinde bir şey yazmamissiniz ama onlarda da sorun olmaz herhalde. Dediğiniz Dolby acces nasıl bir uygulama. Ekolayzır mantığında mi yoksa kendisi direkt mi etki ediyor . Çok soru sormuş olabilirim :) fakat aklimdakileri sorabilecegim birileri yok çevremde. Cevaplayanilirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı