Huawei D16 vs Matebook 14

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Selamlar. Bu iki laptop arasında kaldım. Oyun oynamayacağım. Sadece ödev, günlük kullanımda, işlemlerimde kasmasın ve yaklaşık 5-6 sene gitsin istiyorum. Sizce bu iki laptoptan hangisi alınmalı? Başka marka önerecekseniz de Huawei tercihimdir, çok büyük fark olmadığı sürece önermezseniz sevinirim.

Önerim Matebook 14'tür 2K ekranı sebebiyle. Ayrıca yanında çanta ve fare hediyesi var.
D16. Depolama fazla. İşlemci daha iyi. Arada sıkılınca iki CS atayım deseniz tık demez. Alınır.
Aynı işlemci hocam.
Bu fiyata bunları alacağına Abra'ya da Tulpar almanı öneririm. Üstelik ömür boyu garantileri de var.
Bu bir Ultrabook sizin önerdiğiniz oyun bilgisayarı. Çok ama çok farklı şeyler. Lütfen konuyla alakasız ürünler önermeyin.

Önerim Matebook 14'tür 2K ekranı sebebiyle. Ayrıca yanında çanta ve fare hediyesi var.

Aynı işlemci hocam.

Bu bir Ultrabook sizin önerdiğiniz oyun bilgisayarı. Çok ama çok farklı şeyler. Lütfen konuyla alakasız ürünler önermeyin.
Hocam az önce bir konuda arkadaşın attıkları değişikti de kusura bakmayın direkt model numarasına göre söyledim.

Hocam 8500 çok diyorsunuz ama MacBook Air başlangıç fiyatı 11.000?
Öğrenci indirimi ile 8900TL. Eğer 8900TL verebilirseniz kesinlikle bunu öneririm.

Huawei model laptop almayın, rezillik resmen. Desteği hiç ilgilenmiyor, iade edebileceğim cihazı kabul etmediler satmak zorunda kaldım. Ürün kronik sorunlu idi bu arada, Matebook 14 yazınca bir sürü şikayet çıkıyor.

@Yiğit KAMURAY arkadaşımızın dediğini yapın bence, 8900TL çok iyi bir fiyat Macbook için.

Apple kalitesinden şaşmayın, normal laptoplardan çok daha iyi pil ömrü var ve üstüne M1 çip eklenince muazzam bir pil ömrü sunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı