Matematik çözemiyorum

Norcw

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu sene LGS'den iyi bir puan istiyorum matematikten yeni nesil soru hiç cözemiyorum nasıl başlayacağım bilmiyorum. Dershaneye yazdırıldım ama yeni nesil matematik çözemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bu sene LGS'den iyi bir puan istiyorum matematikten yeni nesil soru hiç cözemiyorum nasıl başlayacağım bilmiyorum. Dershaneye yazdırıldım ama yeni nesil matematik çözemiyorum.
LGS korkulacak birşey değil ben full boş bıraktım. LGS'ye girince ben bundanmı korkmuşum diceksin.

LGSye çalışmadan ve birgün önceki akşamı cs 1.6 oynarak girmiştim 2019 yılında.
Yani kolay çalışsam fullerdim; hiç çalışmadan derslerde uyuyarak, cs 1.6 oynarak 312 puan yapabildim.

Aynısını bende yaptım hiç çalışmadım OBP puanıma güvendim
Ben OBPye güvenmiyodum 5-6 sınıfta teşekkür 7-8 düz geçmiştim.
7-8.sınıfta en arkada oturup ya uyuyodum yada arkadaşlarla sohbet bi ara mat hocası geldi ders anlatıyor benimde arkam dönük konuşuyom arkadaşlarla gel dedi tahtaya çözemedim yerime geçerken sigmalığımı korudum falan, öyle sigmalığımı korudum.
Yani lgs o kadar korkulucak birşey adam sana orada metreyi santimetreye dönüştür diyor sadece bunu karmaşık yoldan soruyor onu akıl edince yapıyorsun.

Ben OBPye güvenmiyodum 5-6 sınıfta teşekkür 7-8 düz geçmiştim.
Yani lise o kadar korkulucak birşey adam sana orada metreyi santimetreye dönüştür diyor sadece bunu karmaşık yoldan soruyor onu akıl edince yapıyorsun.
Arkadaşın matematiği kötüymüş meslek lisesine gitmesi daha iyi ben meslekte okuyorum anadoluda olan arkadaşlarım matematikle boğulmuş durumda. Meslekte meslek derslerini iyi tutarsan paçayı sıvadın

Yeni konular

Geri
Yukarı