Matematik çözemiyorum

_RastgeleAdam

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben LGS öğrencisiyim ve 10 günüm kaldı. Fakat hala matematikte yeni nesil soru hiçbir şekilde çözemiyorum, 6 net bile yapamıyorum. Sürekli videolar izliyorum ama katkısı olmuyor. Ne yapacağım? Gerçekten kafayı yemek üzereyim artık.

Merhaba arkadaşlar, ben LGS öğrencisiyim ve 10 günüm kaldı. Fakat hala matematikte yeni nesil soru hiçbir şekilde çözemiyorum, 6 net bile yapamıyorum. Sürekli videolar izliyorum ama katkısı olmuyor. Ne yapacağım? Gerçekten kafayı yemek üzereyim artık.
Gerçekten bilen birisinden yüz yüze yrdım al, brans denemeleri yap.

10 Günde bir şey bekleme. Ama bol bol yeni nesil çözüp kitap oku. Günde 480 sayfa başlangıç için önerim.

10 gün içinde bir şey beklemek iç açıcı değil.
En azından altıdan, on bir on iki seviyesine çıkılır hocam.
LGS sınavının matematik soruları her öğrencinin yapabileceği sorular değil bence.
Bu yaş düzeyi için aşırı kazık sorular soruyorlar, görsele bakınca bile midem bulanıyor.
Hocam sorulara hep bakıyorum genelde 3 soru falan kazık oluyor, soruların kısa çözümleri var ama sınavda bulmak zor. Herkesin görüsü farklıdır.

10 gününüz kalmış daha geliştirmeniz zor. Sanırsam 0'dan başlamak yerine zordan başladınız. Yeni nesil soru çözmeden önce basit kaynaklardan başlayıp konuyu pekiştirip çözmeniz lazımdı.

Geri
Yukarı