Matematik limitte grafikler ve geometri

Guests21

Picopat
Limit konusunda grafiklerde zorlanıyorum. Grafik okumak için ne önerirsiniz? Ya da nasıl anlayabilirim? Geomtride şu an da üçgene yeni geçtim. Geometride devam etmek mi yoksa Full AYT matematik abanmak mı sizce daha mantikli? Son olarak biyoloji sınıflandırmadan nereye kadar yetişir sizce? Cevap verirseniz cok makbul geçer. Okuduysanîz teşekkür ederim ve iyi sosyaller dilerim.

Limit konusunda grafiklerde zorlanıyorum. Grafik okumak için ne önerirsiniz? Ya da nasıl anlayabilirim? Geomtride şu an da üçgene yeni geçtim. Geometride devam etmek mi yoksa Full AYT matematik abanmak mı sizce daha mantikli? Son olarak biyoloji sınıflandırmadan nereye kadar yetişir sizce? Cevap verirseniz cok makbul geçer. Okuduysanîz teşekkür ederim ve iyi sosyaller dilerim.
Geometri biraz farklı. Ayt matematik çalışırsan yaparsın bir şeyler ancak geometriye çalıştığında belki konuların yetişmez belki de soruları çözemeyebilirsin. Ayt matematik çalışmak daha mantıklı bence. Biyoloji sınıflandırma derken ne demek istediğini tam anlamadım.

Geometri biraz farklı. AYT matematik çalışırsan yaparsın bir şeyler ancak geometriye çalıştığında belki konuların yetişmez belki de soruları çözemeyebilirsin. AYT matematik çalışmak daha mantıklı bence. Biyoloji sınıflandırma derken ne demek istediğini tam anlamadım.

Biyolojideki canlıların sınıflandırılması konusunu kastetmiştim hocam. Cevabınız için de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı