Matematik Temel ve Konu Eksikliği

Kaganiane

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba 9. sınıf öğrencisiyim matematikten bazı konularda ve temelimde bazı eksikler var. Bunu nasıl çözebilirim sizce? Karekök matematik 0 kitabı var şu an.

Merhaba 9. sınıf öğrencisiyim matematikten bazı konularda ve temelimde bazı eksikler var. Bunu nasıl çözebilirim sizce? Karekök matematik 0 kitabı var şu an.
Kuzum sen ne yaptın? Karekök kitabı zor kitap. Sadece matematik için diyorum. Senin için zor olur daha temel eksiğin var. Temel kavramlar, Doğal Sayılar konularından başla derim. Sonra Üslü Sayılar, Köklü Sayılar ,Mutlak Değer ve Fonksiyonlar konuları matematiğin en önemli konularındandır. Konu başlıkları büyük harflerle göstermek istedim yanlış yazmışsam kusura bakmayın. Saygılarımla...

Kuzum sen ne yaptın? Karekök kitabı zor kitap. Sadece matematik için diyorum. Senin için zor olur daha temel eksiğin var. Temel kavramlar, Doğal Sayılar konularından başla derim. Sonra Üslü Sayılar, Köklü Sayılar ,Mutlak Değer ve Fonksiyonlar konuları matematiğin en önemli konularındandır. Konu başlıkları büyük harflerle göstermek istedim yanlış yazmışsam kusura bakmayın. Saygılarımla...
Karekök' ün direkt soru bankası değil ki zaten. 0' dan matematikı olanı daha kolay diğerlerine göre.

Karekök ile 1 sene boyunca çalıştım, farklı kaynaklarla da yola çıktım ama en fazla zamanımı Karekök'e ayırdım. Yapıyordum da, gayet iyi yapıyordum. Sınav zamanı baktım ki bana kattığı değer sıfırdı, ciddi ciddi sıfır. Yoruma göre, zekaya göre değişir tabi.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı