Matematik temelim yok ancak Yazılım Mühendisliği okumak istiyorum

sametcetin

Centipat
Daha fazla  
bu sene 12. sınıf olacağım şu anda temel matematik için Aktif Matematik kitabını çözmeye başladım sınava 327 gün var ve ben eşit ağırlık öğrencisiyim Yazılım için Matematik harici sayısal derslerde gerekiyor sizce 327 günde yapabilir miyim?

Bu sene 12. sınıf olacağım şu anda temel matematik için aktif matematik kitabını çözmeye başladım sınava 327 gün var ve ben eşit ağırlık öğrencisiyim yazılım için matematik harici sayısal derslerde gerekiyor sizce 327 günde yapabilir miyim?

Moralini bozmak istemem ama mümkün değil bende 12. sınıf olacağım temelim yok yazılım mühendisliği istiyorum ama sondan 1. olurum herhalde.

11. Sınıfı eşit ağırlıktan bitirdiysen bu yıl sayısal derslerini ilk defa görerek hazırlanmak zor olacaktır ama istediğin sıralamaya bağlı.

Temel matematigin olmadan 12. sinifa nasil geldin?🤨
Bu arada yapilabilir. Sihirli sözcügü söylüyorum. 🙌Sıkı calisarak.🙌
Karekök sifir kitabiyla baslayabilirsin.

İnsan istedikten sonra önüne çıkan engelleri aşar hedefine ulaşır. Bakınız:

Sayısal dersler lazım. 1 senede her şeyi başarabilirsin. Bu yaz TYT'yi hallet, okullar başlayınca AYT'ye başla.

İstedigin uniye gore degisir. Sonucta 150k'ya falanda var uni.

Eger okula gitmeyeceksen, aciktan okuyacaksan halledilebilir. Ama yogun bir tempoyla calismak lazim. Biraz beyin kapasitene de bagli tabi. Hizli anlayan biriysen halledersin.

Moralini bozmak istemem ama mümkün değil bende 12. sınıf olacağım temelim yok yazılım mühendisliği istiyorum ama sondan 1. olurum herhalde.
kendinize güveniniz olsun. İmkansız diyerek denemeden pes etmeye yönlendiriyorsun. Ben de sizinle aynı şartlardayım, artı olarak 7-3 mesai yapıp spora gidiyorum. Her şeye rağmen başaracağız.

Yeni konular

Geri
Yukarı