Matematik yapamıyorum

Evet yapabiliyorum çok şükür YouTube'da bir kanal keşfettim hoca inanılmaz güzel anlatıyor AYT matematiği özellikle kesinlikle anlıyorum ve soru çözebiliyorum çok mutluyum bu yüzden de fakat bu kanalı geç keşfettim ve şu an AYT matematiğin polinomlar konusunu bitirdim. Günde 3 video izleyerek 1.5 ayda bitirmeyi hedefliyorum.

Hangi kanal o bana da lazım olacak ileride?

Hangi kanal o bana da lazım olacak ileride?
Bıyıklı Matematik.
TYT ve AYT'de kaç net geliyor? Hangi kanaldan çalışıyorsun?

TYT kısmında daha problemlerdeyim ama fonksiyonları falan bitirdim AYT matematiğe ağırlık veriyorum ve TYT'nin de video ders kitabını aldım geri çalışmaya başladım TYT kısmına da. Onun dışında bıyıklı matematik kanalından çalışıyorum ve matematiğimi ciddi şekilde ilerlettim.

Bıyıklı matematik.

TYT kısmında daha problemlerdeyim ama fonksiyonları falan bitirdim AYT matematiğe ağırlık veriyorum ve TYT'nin de video ders kitabını aldım geri çalışmaya başladım TYT kısmına da. Onun dışında bıyıklı matematik kanalından çalışıyorum ve matematiğimi ciddi şekilde ilerlettim.

Dostum çok sevindim senin adına.
@EmreYigen80 hocam merhaba, 49 günde TYT'ye başladım ama yeni nesil soarularda kalem oynatamıyorum sen ne yaptın bu durumda?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı