Matematik yapamıyorum

Hocam canlı dersi iyi dinlemeye çalışıyorum önemli yerleri not etmeye çalışıyorum tonguç'dan konu anlatımı izliyorum ama hala olmuyor.

Başka matematik öğreten kanalları deneyin basit yolla anlatan elbet vardır. (ben çeşitlilik açısından farklı kanallara bakıyorum) birinde anlayamadığını ötekinde anlarsın.

Herkes her şeyi yapacak diye bir şey yok 11. sınıfım matematik zerre anlamam ilkokul da bıraktım sözele yöneldim. Size tavsiyem daha çok üstüne gidin eğer olmuyorsa da vakit kaybetmeye gerek yok hangi konuda iyiyseniz ona yönelin o alanda iyi olun.

6.sınfım şimdi gülenler olacak ama gerçekten ciddi bir konu hocalar matematik ödevi veriyorlar ama yapamıyorum hiçbir şey anlamıyorum lütfen bu konu hakkında yardımcı olur musunuz?

Aglamiycaksin git ilk konudan başla 6. sınıf en kolay matematik 7 de 8 de ne yapacaksin hadi geçtin lise de ne yapacaksin çalışacaksın günlük matematik çalış 5 6 saat çalış gerekirse senin matematik yapan biri ile farkın yok sadece kendini yapamıyorum diye kandırıyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı