Matematik yazılım çok ama çok kötü

Berk Emre

Picopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Yazılım - Youtuber - Modelleme
Arkadaşlar sınavları hele şükür atlattık ama şimdi ödeşme vakti geldi 23-22 Ocakta karneler verilecek ve matematiğim efsane zayıf... 1) 29 - 2) 16.. 10. sınıfım diğer derslerim özellikle sözelim, biyolojim yani fen derslerim çok güzel tek sıkıntım matematik ve felsefede, zaten felsefe halledilir ama matematik olmuyor. Sözlülerim yüksek hocalar beni seviyor. Matematikten proje aldım onunda bir yararı dokunur belki diyorum ama, eşit ağırlık seçeceğim. Hakim, hava kontrolör, eczacılık, diş hekimliği ya da en iyis MSÜ'ye gitmek isterim. Sizce bu olaya nasıl bakmalıyım? Ne yapmalıyım? Haftalarca çalıştığım dersden 16 almak cidden insanın zoruna götürüyor. Matematiksiz cidden bir yere gelemez miyim çok aklıma takıldı. Testlerde, evde çözsemde sınavda yok...

Matematik çok önemli. Matematiksiz olur mu demeyin de nasıl halledebileceğinize kafa yorun hocam. Youtube serilerine bakabilirsiniz belki size hitap eden bi anlatım bulursanız halledersiniz.

Arkadaşlar sınavları hele şükür atlattık ama şimdi ödeşme vakti geldi 23-22 Ocakta karneler verilecek ve matematiğim efsane zayıf... 1) 29 - 2) 16.. 10. sınıfım diğer derslerim özellikle sözelim, biyolojim yani fen derslerim çok güzel tek sıkıntım matematik ve felsefede, zaten felsefe halledilir ama matematik olmuyor. Sözlülerim yüksek hocalar beni seviyor. Matematikten proje aldım onunda bir yararı dokunur belki diyorum ama, eşit ağırlık seçeceğim. Hakim, hava kontrolör, eczacılık, diş hekimliği ya da en iyis MSÜ'ye gitmek isterim. Sizce bu olaya nasıl bakmalıyım? Ne yapmalıyım? Haftalarca çalıştığım dersden 16 almak cidden insanın zoruna götürüyor. Matematiksiz cidden bir yere gelemez miyim çok aklıma takıldı. Testlerde, evde çözsemde sınavda yok...
Doğru çalışmıyorsun demek ki zaten işlediğin dersleri gündelik veya haftalık tekrar etmeyince sorusunu çözmeyince bir daha hocanın anlattığı gibi oturmuyor bide üstüne sıkışınca bildiğinizde gidiyor. Hocanıza durumu anlatın veya arkadaşlarınızdan öğretebilecek varsa eksik kısımları boş vaktinizde çalışın her gün ama kalanı kendiniz takip edin yoksa sayısal acımaz. Çalışırken verim aldığımı hissediyordum haftalık mesela ben ama korona girdi uzaktan eğitim belirsizliğinden oyunlara daldım şu an istediğim bölümler gelmiyor.

Geri
Yukarı