Matematik yazılım çok ama çok kötü

test derken ağzım alışmış öyle demeye evet çözüyorum klasik ama nasıl yani neden öyle anlamadım utandım yerin dibine girdim hem hocayı hem ailemi utandırdım hoca çok övmüştü beni derse katılıyor diye hoca bana dakikalarca baktı hep geçerken yüzüne dahi bakamadım
Sınav psikolojisini falan yönetemiyorsun o zaman veya okuduğunu anlamadın o an çünkü diğer ihtimallerde hoca sana 12.sınıf sorusu falan sorması gerekiyor.

Matematik oldukça önemli, hele eşit ağırlık seçecekseniz. 10. Sınıfta düzenli çalışmaya başlarsanız halledebileceğinizi düşünüyorum 10'un matematiği fonksiyonlar hariç zor değil çünkü.

Matematik oldukça önemli, hele eşit ağırlık seçecekseniz. 10. Sınıfta düzenli çalışmaya başlarsanız halledebileceğinizi düşünüyorum 10'un matematiği fonksiyonlar hariç zor değil çünkü.
Aşırı önemli yıl bir de tam çalışılacak yıl 11 ve 12 de çalışmak daha zor sanki.

Arkadaşlar sınavları hele şükür atlattık ama şimdi ödeşme vakti geldi 23-22 Ocakta karneler verilecek ve matematiğim efsane zayıf... 1) 29 - 2) 16.. 10. sınıfım diğer derslerim özellikle sözelim, biyolojim yani fen derslerim çok güzel tek sıkıntım matematik ve felsefede, zaten felsefe halledilir ama matematik olmuyor. Sözlülerim yüksek hocalar beni seviyor. Matematikten proje aldım onunda bir yararı dokunur belki diyorum ama, eşit ağırlık seçeceğim. Hakim, hava kontrolör, eczacılık, diş hekimliği ya da en iyis MSÜ'ye gitmek isterim. Sizce bu olaya nasıl bakmalıyım? Ne yapmalıyım? Haftalarca çalıştığım dersden 16 almak cidden insanın zoruna götürüyor. Matematiksiz cidden bir yere gelemez miyim çok aklıma takıldı. Testlerde, evde çözsemde sınavda yok...
Antiremanlarla mat kitabını al 1. Olanını

Geri
Yukarı