Matematikten 35 aldım

10. sınıfım üstüne 1 sene tekrar okudum bu sabah 2 aldığımı öğrendim gram umurumda olmadı matematikle zaten aram yoktur başarılı olduğun derslerin üzerine git.

Kanka 8. sınıfta bu kadar takıyorlarsa, bence başta 8-10 falan aldım de. Lisede 35-50 alırsan kızmazlar. Başta yumuşat. Et yumuşatmak gibi.

Genel olarak düşük not almama kızıyorlar, 60'ın altında olmaması gerek ben yarısını alabildim ama hırs yaptım ikincisinden 100 alacağım şu konulara baştan çalışıp soru çözerek, bunu da aileme söyleyeceğim.

Söyle gitsin. Üniversitedeyim şu an. Dönüp bakınca zamanında ortaokulda/lisede ne kadar saçma notlara üzülmüşüm diyorum. Ailen de evden atmayacak sonuçta. İki dakika azar işitirsin sonra yoluna bakarsın.
Bazı aileler bunun bir sorun olduğunu düşünüyor, çözümü telefonu almakta biliyorlar. İlerdeki çocuklarımız ne de şanslı olacak...

10. sınıfım üstüne 1 sene tekrar okudum bu sabah 2 aldığımı öğrendim gram umurumda olmadı matematikle zaten aram yoktur başarılı olduğun derslerin üzerine git.
Nasıl 0 falan aldığınızı bilemiyorum bu konuya yazanlar ama yalan söylediğiniz çok belli her hoca en az 30 verir sözlü notuna. Bizim sınıfta derste en az 10 kere derste telefonla yakalanan şahıslar bile 60 alıyor sözlüde. Anlayamadım ayrıca hayatı mı umursamıyorsunuz bu notlar ileride size lazım olacak üniversite sınavının yanında.

Genel olarak düşük not almama kızıyorlar, 60'ın altında olmaması gerek ben yarısını alabildim ama hırs yaptım ikincisinden 100 alacağım şu konulara baştan çalışıp soru çözerek, bunu da aileme söyleyeceğim.

Anneni ve babanı karşına al ve anne baba ben bugün matematikten 35 aldım hiç de üzülmüyorum hastaydım çalışamadım sınava dikkatimi veremedim dersin olur biter.

Geri
Yukarı