Matepad 11 vs iPad Air 4

awkwards

Decapat
Ben bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. iPad Air fiyat olarak gerçekten daha pahalı ve matepad 11'in yanında klavye ve kaleminin dahil olması beni gerçekten cezbediyor. Fakat hiç Huawei bir ürün kullanmadım bu hususta bu ürünün beni 4-5 yıl götürüp götürmeyeceği ve hangisini almamın ekonomik koşulları da göz önünde bulundurduğunda daha yararlı olacağı konusunda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Apple fan boyu değilim. Tek Apple cihazım var o da Ipad Air.
Telefonum Samsung.
Air tavsiye ederim, ama yanında ki ekipmanların maalesef biraz tuzlu fiyatları.

iPad daha uzun ömürlü ve performanslı bir ürün. Yazılım desteği konusunda daha iyi. Ayrıca Huawei cihazlar Google servislerinden yoksun. Bence iPad Air 4 al.

Ben de öyle düşünüyordum fakat ekipman ve aksesuarlar konusunda gerçekten fiyatlandırmalar çok fark ediyor ürünün tek fiyatı da pahalı ne yapmalıyım kararsız kaldım.

Apple fan boyu değilim. Tek Apple cihazım var o da iPad Air.
Telefonum Samsung.
Air tavsiye ederim, ama yanında ki ekipmanların maalesef biraz tuzlu fiyatları.

Gerçekten ekipmanlar çok pahalı ve yan ürün bulmakta çok zor. Aynı hissiyatı ve özellikleri sunmuyor başka markadaki ürünler ne yapayım bilemedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsiburada'da, 800 liralık bir fark var Air için. Cihazı almak için bu fark ödenir.
Fakat ekipman içinde, hemen almak zorunda değilseniz sonrası için bütçe ayırmanız gerekecek.
Ben sadece Apple pencil almıştım. Yeterli geliyor. Klavyeli kılıfa gerek duymadım hiç.
Air alın kafanız rahat olsun hocam.

Hepsiburada'da, 800 liralık bir fark var Air için. Cihazı almak için bu fark ödenir.
Fakat ekipman içinde, hemen almak zorunda değilseniz sonrası için bütçe ayırmanız gerekecek.
Ben sadece Apple pencil almıştım. Yeterli geliyor. Klavyeli kılıfa gerek duymadım hiç.
Air alın kafanız rahat olsun hocam.
Teşekkürler cevap için.

Geri
Yukarı