Matepad vs iPad

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Biliyoruz ki Snapdragon 865, A12 Bionic'ten daha güçlü. 120Hz ekran, BT 5.0, kamera vs.

IPad'de sadece A12 var. Şimdi Matepad 128 GB mi alayim mi, performansı iyi olur mu? Yoksa iPad 8, 128 GB mi? İkisi rakip tablet. Google önemli degil, hallederiz, önemli olan performans. Hangisi daha iyi olur? Matepad daha iyi gibi geliyor bana ama sizce Matepad 11 alsam pişman olur muyum?

Biliyoruz ki Snapdragon 865, A12 Bionic'ten daha güçlü. 120Hz ekran, BT 5.0, kamera vs.

IPad'de sadece A12 var. Şimdi matepad 128 GB mi alayim mi, performansı iyi olur mu? Yoksa iPad 8, 128 GB mi? İkisi rakip tablet. Google önemli degil, hallederiz, önemli olan performans. Hangisi daha iyi olur? Matepad daha iyi gibi geliyor bana ama sizce matepad 11 alsam pişman olur muyum?

Matepad alın sizin için iyi olur.

Matepad alırdım ben. Şu an Android 4.4.4 bir cihaz bile sosyal medya programlarını açıp basit oyunlar oynatıyor. Android de uygulama desteği çok geniş. IPad'lerde bir süre sonra eski sürümlerde uygulama desteğide kesiliyor.

Matepad alın sizin için iyi olur.

Performans nasıl olur? Mesela genshin impatch kasarmı 60FPS verir mi son ayarda?
Matepad alırdım ben. Şu an Android 4.4.4 bir cihaz bile sosyal medya programlarını açıp basit oyunlar oynatıyor. Android de uygulama desteği çok geniş. IPad'lerde bir süre sonra eski sürümlerde uygulama desteğide kesiliyor.

Evet kardeşime iPad 4 verdiler indiremiyorsun destek yok.
iPad alın hocam. Daha uzun ömürlü.
Androidler eskisi gibi değillerki içinde amiral gemisi işlemci var .
Peki kasarmı matepad ?

Harmony OS ile yeni bir sayfa açtı Huawei. Tavsiyem Harmony OS işletim sistemli tablet almanız yönünde. Genel performans olarak IOS>Harmony>Android

Çizim falan yapmayacaksanız Matepad öneririm. Elbette Matepad ile de çizim yapabiliyorsunuz ancak şu an hiçbir marka Apple ile boy ölçüşecek durumda değil çizim konusunda.

Yeni konular

Geri
Yukarı