Mavericks ile uyumlu ekran kartı

Arkadaşım ilk kartı taktıgınızla şimdiki durum arasında bir fark yok.Bu durumda benim aklıma gelenleri söyleyeyim. Birincisi sanki amd 7000 kext radeon x4000 kext sanki tanıtılmamış gibi, kext yüklemeyi
dogru yaptıgına eminmisin. İkincisi cloverin içinde driver64 UEFİ nin altında csm videodxe 64 sürücüsü yüklümü. üçüncü ve en kötü seçenek 2 gb kartlar da bu sistem çalışmıyor, bendeki kart 1 gb

Söylediklerinizi aynen yaptım.

Clover'ın içinde dediğiniz sürücüyü bulamadım. Söylediğiniz klasörün içeriği bu şekilde
gCGCWUf.png

- - - Güncellendi - - -

Doğru yaptığıma eminim.
İsterseniz teamviewer vereyim siz de bir bakın.

Benimde 7850 konusunda yardıma ihtiyacım var.
Kafam çorba olmuş durumda 10 gündür.
10 gündür kart masanın üstünde yatıyor.
Fotoğraflı rehber hazırlarsan forumca çok teşekkür ederiz.

clover ı nereye kuruyoruz ?
Mevcut clover ayarlarını bozmaz mı ?
Benim glover sistemin kurulu olduğu efi klasörünün içerisinde

- - - Güncellendi - - -

Yüklediğim clover da sizin söylediğiniz sürücü seçeneği yok. Daha doğrusu herhangi bir sürücü seçeneği yok. direk yükleme yapıyor.
Siz hangi clover dan bahsediyorsunuz. Link verebilirmisiniz ?

Clover in son versiyonu nu (Clover v2k r2236) indir ve çalıştır, yüklerken özelleştir seçenegi var oradan driver64 uefi yi işaretle, işaretin altındaki kloserde sürücüler var hepsini seç ve kur.Ayarlar sorusuna gelince
ayarların bozulmaması için eski efi yi yedekle clover in yenisini yükle pc yi kapatma yeni yüklenen efinin içinden sadece csmvideo dxe 64efi yi al eski efi ye yapıştır, yeni efiyi sil eski efiyi hdd ye at, çokmu karışık oldu.

Aynen dediğinizi yaptım :)
Bakalım bu sefer olacak mı
Bu arada CraphicsEnabler=No kodunu doğru düzgün eklediğimden emin olamıyorum.
Sizde varmı ?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı